Dzień Kobiet w Odra Centrum

Odra jest kobietą! Płyńcie z nami i świętujmy razem Dzień Kobiet!
 

Wieczór Poetycki z grupą „Sami Swoi” pt. „Kobiety i Rzeka”

08.03.2024 (piątek) godz. 17:00 (wstęp wolny)
 
Przygotujemy dla Was polną łąkę z pięknych kwiatów, stoły pełne świec, ściankę zdjęciową, piękny wystrój, a załoga Odra Cafe przygotuje dla Was cokolwiek zechcecie! Na miejscu możecie też zakupić wspaniałe świece, naturalnie robione przez Naszą Paulinę! Zanurzymy się w poezji i rozkochamy w widoku Odry, bo Odra jest kobietą! 
 
Grupa Teatralna Sami Swoi
Grupa przyjaciół, których łączy pasja i miłość do szeroko pojętej sztuki oraz wyrażania siebie. Wśród nich znajdują się wokaliści, tancerze, muzycy, literaci i przede wszystkim aspirujący aktorzy. Dzięki temu, że każdy odnajduje się w różnych dziedzinach są w stanie sami stworzyć spektakl „od A do Z”. Wszyscy wyjątkowi tworzą spójną całość.
 
 

Wymiana ubrań #zerowaste i kwiaty z bibuły!

11.03.2024 (poniedziałek) godz. 17:30 (wstęp wolny)
 
Jak co miesiąc spotkamy się w naszej pięknej sali z akwariami, by tak po kobiecemu wymienić się ubraniami w duchu #zerowaste, a obok będziemy dla Was gotowi ze wszystkim co potrzebne, by stworzyć najładniejsze kwiaty z bibuły i porozmawiać o babskich sprawach. 
 
Szukasz oryginalnych ubrań? Zamiast ciągle kupować nowe ciuchy i obciążać środowisko naturalne chcesz być świadomą konsumentką? Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Bliska jest ci idea #zerowaste i używania ponownie rzeczy zamiast ciągłego kupowania? Zapraszamy do Odra Centrum na „Wymianę Ubrań #zerowaste”, tym razem z wyjątkowej okazji – Dnia Kobiet.
 
 
Odra Centrum
Ośrodek edukacyjno-kulturalny zbudowany przez Fundację OnWater.pl, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W Odra Centrum podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowanie tożsamość społeczności lokalnej.
 
 
Wydarzenie na Facebook: