Muzyczne środy z ART JTM – Avantura

Zespół Avantura wystąpi z repertuarem, który od tekstów po muzykę jest w stu procentach autorski. Avantura mocnym brzmieniem zaprezentuje gatunki takie jak rock, funk rock, new wave.

Szalenie udany debiut zespołu na koncercie charytatywnym w klubie Liverpool pozostawił słuchaczom niedosyt. Na szczęście, dzięki Fundacji ART JTM, już 17 listopada Avantura wraca z pierwszym całkiem własnym koncertem!
Zespół Avantura w składzie:
Jan Wróbel – wokal,
Leonard Koterski – gitara elektryczna,
Dawid Wójcik – gitara basowa,
Nikodem Kowalski – perkusja.
 
== GDZIE ==
Odra Centrum (obok Mostu Grunwaldzkiego), wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław
 
== KIEDY ==
17/11/2021 19.00-20.15
 
== BILETY ==
Koszt biletu wynosi 10 zł. Można zakupić go przed koncertem w Odra Centrum lub online pod adresem:
https://bit.ly/muzyczne-srody-17-XI
 
== MUZYCZNE ŚRODY z ART JTM ==
Cykl koncertów realizowanych w ramach współpracy Fundacji ART JTM z Odra Centrum. Od września aż do grudnia będziemy spotykać się co tydzień punktualnie o 19:00 w przepięknej przestrzeni Odra Centrum. Każda środa to inny młodzieżowy artysta lub grupa, którzy zaprezentują Wam swój muzyczny repertuar. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek, kto chce spędzić wieczór przy dobrej muzyce i z widokiem na Odrę, czy też napić się kawy w towarzystwie przyjaciół melomanów!
 
== ART JTM ==
Fundacja młodzieżowa zrzeszająca kreatywnych, pełnych pasji młodych ludzi. Od 9 lat tworząc projekty kulturalne, warsztaty, spektakle, musicale, filmy, scenariusze, wywiady i akcje charytatywne rozwijamy pasje oraz zainteresowania młodzieży. Wraz z największymi instytucjami kultury we Wrocławiu zwiększamy partycypację w życiu kulturalnym i artystycznym naszego społeczeństwa.
http://artjtm.com/
 

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/events/269627478451232/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *