Święto Niepodległości – parada na Odrze!

Świętuj z nami 11 listopada!

Parada wodniacka na Odrze, uroczyste podniesienie bandery, warsztaty Mała Szkutnia dla dzieciaków, kajaki za darmo, konkurs na najlepsze biało-czerwone przebranie! To będzie wspaniały czwartek, na wodzie!
 
SPŁYW i KAJAKI ZA DARMO
Uroczyście przepłyniemy z Odra Centrum na Bulwar Dunikowskiego. Zapraszamy wszystkich wodniaków do udziału. Na łodziach, kajakach, SUPach, barkach i statkach. Tam podniesiemy biało-czerwoną banderę. Za darmo możesz pożyczyć u nas kajak i płynąć z nami! Ilość kajaków jest ograniczona więc decyduje kolejność przyjścia do Odra Centrum. Mamy też motorówkę więc zabierzemy klika osób. Po powrocie do Odra Centrum poczęstujemy Was gorącą herbatą.
START godz. 10:30 z ODRA CENTRUM
 
MAŁA SZKUTNIA
W tym dniu dzieci będą mogły zrobić własną łódkę z kory! Niech zbudują piracką łajbę, żaglówkę lub szkuner. To wspaniała zabawa i edukacja. Wyjątkowo, w tym dniu promocyjna cena 40 zł. Zostaw dziecko z nami i płyń!
Rezerwacja nie jest wymagana, płatność na miejscu.
 
ZABEZPIECZENIE RWR
Cały spływ zabezpiecza i ogarnia Ratownictwo Wodne Rzeczypospolitej. Z takimi opiekunami jesteśmy bezpieczni!
 
KONKURS NA BIAŁO CZERWONE PRZEBRANIE
Przybierz barwy biało-czerwone, pochwal się swoją wyobraźnia, podkreśl wyjątkowość tego dnia. Nagrodą dla najciekawszej stylizacji będzie pyszne ciasto i kawka w Odra Centrum.
 
Płyńmy razem w Święto Niepodległości!
 
LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *