DZIEŃ ROŚLIN na wodzie

Już w niedzielę, 30 stycznia pokład Odra Centrum stanie się jeszcze bardziej zielony!

Kochasz rośliny? Twoje mieszkanie przypomina już dżunglę? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z własną uprawą? Zapraszamy wszystkich roślinnych maniaków oraz początkujących hobbystów. Warsztaty, konsultacje, porady, roślinne napary, olejki i wymiana kwiatowa. Wszystko w wyjątkowym miejscu na wodzie i miłej atmosferze!

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

HYDROPONIKA 
W tym dniu będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego o bezglebowej uprawie roślin i posadzić własną sadzonkę, którą zabierzecie ze sobą. 
Więcej: https://odracentrum.org/warsztat-hydroponika/

 

KOKEDAMA 
Dla tych, w których drzemie dusza artysty i szuka alternatywy dla roślin doniczkowych przygotowaliśmy warsztat z tworzenia kokedamy, czyli wiszącej kuli mchu. 
Więcej: https://odracentrum.org/roslinne-warsztaty/

 
 

WYMIANA KWIATOWA
Dodatkowo w miłej atmosferze, w aromacie zaparzonych ziół będziecie mogli uczestniczyć w wymianie kwiatowej prowadzonej przez specjalistkę Agatę. Przynieście też niepotrzebne już Wam doniczki i osłonki – może przydadzą się innym, wszystko w duchu ZERO WASTE!

ROSLINNE PORADY – przesadzanie, tworzenie gleb, zwalczanie szkodników 
Aby uzupełnić swoją wiedzę na temat przesadzania roślin i znaleźć rozwiązanie na szkodniki, organizujemy także kącik roślinnych konsultacji, gdzie Natalia postara się odpowiedzieć na Wasze pytania i udzielić profesjonalnej porady.

DOMOWA APTECZKA OLEJKOWA 
Na koniec dnia proponujemy Wam relaks podczas aromatycznego warsztatu, na którym zgłębicie tajniki aromaterapii i z pomocą naturalnych olejków eterycznych stworzycie dopasowany do własnych potrzeb olejkowy eliksir. 
Więcej: https://www.facebook.com/events/655611735483689
 
ADOPCJA SZCZEPEK
Jeśli Twoje kwiaty rosną jak szalone, nie wiesz już co z nimi zrobić to podziel się z nami szczepkami! Posadzimy je na naszych zielonych ścianach. Podczas wizyt w Odra Centrum będziesz podziwiać jak rośnie Twoja roślinka!

Dostępna będzie także do Waszej dyspozycji tablica dobrych praktyk – miejsce, gdzie dzielimy się własnymi doświadczeniami.
 

Zapraszamy także przez cały dzień na aromatyczną kawę w Odra Cafe oraz słodką niespodziankę przygotowaną specjalnie na tę okazję.  
  

HARMONOGRAM 

10:00 – Otwarcie Odra Cafe
10:00 – 12:00 – HYDRPONIKA (60 zł/os liczba miejsc ograniczona, rezerwacja online: odracentrum.org)
11:00 – 13:00 – wymiana roślin przy naparach z suszonych ziół (wstęp wolny)
12:30 – 14:00 – przesadzanie roślin i przeciwdziałanie szkodnikom – kącik roślinnych porad (wstęp wolny)
13:00 – 15:00 – KOKEDAMA – WISZĄCE KULE MCHU (60 zł/os liczba miejsc ograniczona, rezerwacja online: odracentrum.org) 
17:00 – 18:30 – DOMOWA APTECZKA OLEJKOWA (80 zł/osoba, liczba miejsc ograniczona, rezerwacja wellbeingoilsewa@gmail.com) 

Chętnie odpowiemy na wszystkie wasze pytania! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, śmiało dzwoń lub napisz do nas:
tel. 512 40 60 60
zapisy@onwater.pl 

DO ZOBACZENIA NA WODZIE!

zapisz się na warsztaty podczas dnia roślin:

[add_eventon_list event_type=”117,116,”]