Gratka dla wielbicieli naturalnego piękna. Warsztaty łączące sztukę z uprawą roślin. Puść wodze fantazji, tworząc swój ogród w słoiku, przygotuj aromatyczny napar z chwastów, które możesz znaleźć na łące. Zajęcia prowadzi Agata Łoś, prowadząca Klubu Gniazdko, oraz twórczyni Widoczki i Sekrety.


HERBATKI Z CHWASTÓW

Herbatka ze stokrotek, mniszka ze szczyptą skrzypu czy ziela nawłoci? Proszę bardzo! Podczas spotkania dowiemy się jakie „chwasty”, nie tylko wspaniale smakują w formie napoju, a także jak wpływają na nasz organizm. Uzyskamy wiedzę z zakresu aromaterapii, ziołolecznictwa i ciekawostek ze świata roślin. Będziemy degustować herbatki, zapoznając się z zapachem i smakiem konkretnych ziółek. Finałem będzie tworzenie mieszanek dostosowanych do indywidualnych potrzeb, w wielorazowych szklanych probówkach, by cieszyć się nimi podczas długich jesiennych wieczorów.


KOKEDAMA

Kokedama zwana potocznie „kulą mchu” to znakomita propozycja dla tych, którzy uwielbiają otaczać się roślinami a niekoniecznie mają miejsce na parapetach , półkach czy po prostu lubią nowości ze świata zielonego designu. Taka kompozycja to super alternatywa dla roślin rosnących w doniczkach, niezwykła ozdoba każdego wnętrza, przykuwająca wzrok swoją urodą i bardzo łatwa w utrzymaniu. Podczas warsztatów dowiemy się wszystkiego z zakresu pielęgnacji, doboru roślin, tworzenia kokedamy ,po czym własnoręcznie wykonamy własną wiszącą kompozycję.


OGRÓD W SŁOIKU

Skrawek lasu czy ogrodu w wielkim, szklanym słoju z pięknymi roślinami, dodatkami pochodzącymi z natury… Takie rzeczy na warsztatach „Ogród w słoiku”! Podczas spotkania dowiemy się ciekawostek i faktów ze świata roślin nadających się do szklanych , zamkniętych kompozycji, o genezie powstawania i funkcjonowania zamkniętych biosystemów, pielęgnacji, ekspozycji i o wszystkim tym, co może się przydać w tworzeniu tych niezwykłych i pięknych roślinnych dekoracji.PUSTYNNE KLIMATY

Czas na prawdziwą gratkę dla fanów pustynnych klimatów! Podczas warsztatów poszerzymy wiedzę z zakresu niezwykłego, różnorodnego i bardzo bogatego świata sukulentów, dowiemy się ciekawostek prosto z suchych regionów, po czym własnoręcznie wykonamy „skrawek pustyni” z sukulentami i kaktusami z szklanym wazonie z pięknymi naturalnymi dodatkami , by taka kompozycja cieszyła oko przez dłuuugie lata!

 

Gratka dla wielbicieli naturalnego piękna. Warsztaty łączące sztukę z uprawą roślin. Puść wodze fantazji, tworząc swój ogród w słoiku, przygotuj aromatyczny napar z chwastów, które możesz znaleźć na łące. Zajęcia prowadzi Agata Łoś, prowadząca Klubu Gniazdko, oraz twórczyni Widoczki i Sekrety.


Herbatka ze stokrotek, mniszka ze szczyptą skrzypu czy ziela nawłoci? Proszę bardzo! Podczas spotkania dowiemy się jakie „chwasty”, nie tylko wspaniale smakują w formie napoju, a także jak wpływają na nasz organizm. Uzyskamy wiedzę z zakresu aromaterapii, ziołolecznictwa i ciekawostek ze świata roślin. Będziemy degustować herbatki, zapoznając się z zapachem i smakiem konkretnych ziółek. Finałem będzie tworzenie mieszanek dostosowanych do indywidualnych potrzeb, w wielorazowych szklanych probówkach, by cieszyć się nimi podczas długich jesiennych wieczorów.Kokedama zwana potocznie „kulą mchu” to znakomita propozycja dla tych, którzy uwielbiają otaczać się roślinami, a niekoniecznie mają miejsce na parapetach, albo po prostu lubią nowości ze świata zielonego designu. To super alternatywa dla roślin w doniczkach, niezwykła ozdoba każdego wnętrza, przykuwająca wzrok i bardzo łatwa w utrzymaniu. Podczas warsztatów dowiemy się wszystkiego z zakresu pielęgnacji, doboru roślin, tworzenia kokedamy, po czym własnoręcznie wykonamy własną wiszącą kompozycję.

 
 
Skrawek lasu czy ogrodu w wielkim, szklanym słoju z pięknymi roślinami, dodatkami pochodzącymi z natury… Takie rzeczy na tych warsztatach! Podczas spotkania dowiemy się ciekawostek i faktów ze świata roślin nadających się do szklanych, zamkniętych kompozycji, o genezie powstawania i funkcjonowania zamkniętych biosystemów, pielęgnacji, ekspozycji i o wszystkim tym, co może się przydać w tworzeniu tych niezwykłych i pięknych roślinnych dekoracji.

 

Czas na prawdziwą gratkę dla fanów pustynnych klimatów! Podczas warsztatów poszerzymy wiedzę z zakresu niezwykłego, różnorodnego i bardzo bogatego świata sukulentów, dowiemy się ciekawostek prosto z suchych regionów, po czym własnoręcznie wykonamy „skrawek pustyni” z sukulentami i kaktusami z szklanym wazonie z pięknymi naturalnymi dodatkami , by taka kompozycja cieszyła oko przez dłuuugie lata!

 

WYBIERZ TERMIN ORAZ ZAREZERWUJ MIEJSCE

 

[add_eventon_list event_type=”116,” etc_override=”yes” number_of_months=”2″]

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:
tel. 512 40 60 60 
e-mail: zapisy@onwater.pl