ZANURZ SIĘ W ZAPACHU – warsztaty aromaterapii

Zapraszam na aromatyczne spotkanie, podczas którego zgłębimy tajniki aromaterapii emocjonalnej w wyjątkowym miejscu, na wodzie.
 
Dowiesz się jak bezpiecznie stosować olejki eteryczne, żeby w pełni doświadczać ich mocy oraz zadbać o siebie, swoje ciało i emocje. Poznasz olejki, które pomogą Ci się odprężyć, zapewnią zdrowy sen i ukoją nerwy oraz takie, które dodadzą Ci energii i podniosą Twój nastrój.
Będziesz doświadczać wszechstronnych walorów olejków eterycznych doTERRA klasy terapeutycznej a także stworzysz swój własny, dopasowany do Twoich potrzeb olejkowy eliksir oraz napijesz się pysznej kawy od Odra Cafe.
Zapraszam do zanurzenia się w pięknych zapachach razem ze mną. Będzie mi miło podzielić się z Tobą tym, co mnie wspiera.
 
== EWA – KIM JESTEM? ==
Z zawodu nauczycielka i coach. Poza moją pracą, moją pasją jest holistyczne podejście do zdrowia i życia. Uwielbiam się uczyć, poszerzać swoją wiedzę a także być w połączeniu z naturą i dlatego właśnie dzielę się olejkami doTERRA.
https://www.facebook.com/wellbeingoilsewa
 
== MIEJSCE SPOTKANIA ==
Odra Centrum (obok Mostu Grunwaldzkiego, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B). Do dyspozycji mamy najpiękniejszą salę Odra Centrum, z masą kwiatów, akwariów i absolutnie fantastycznym widokiem na rzekę 🙂
 
== KIEDY ==
09.01.2022 (niedziela) godz. 11:00-13:00
18.01.2022 (wtorek) godz. 17:00-19:00
24.01.2022 (poniedziałek) godz. 17:00-19:00
 
== KOSZT ==
80 zł – płatne gotówką na miejscu
 
== ZAPISY ==
Za pośrednictwem adresu e-mail:
wellbeingoilsewa@gmail.com
 
Do zobaczenia i zanurzmy się razem w zapachu!
 
Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2693953277579925/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *