Wybitni goście, pokaz filmowy i koncert Marceliny – drugie spotkanie z cyklu “Better people. Better Future” za nami!

W czwartek, 28 października odbyło się kolejne wydarzenie, które organizujemy przy współpracy z marką Patagonia i PanPablo

Spotkanie rozpoczął pokaz filmu. FISHPEOPLE to historia o ludziach, którzy kochają morze i poświęcili mu całe swoje życie. 

Swoją pasją zarazili nas także nasi goście. Marcelina – wokalistka, autorka teksów i kompozytorka zagrała wyjątkowy koncert, wprowadzając nas w letnią atmosferę mimo końca października. W przerwie między utworami, artystka opowiadała o życiu zgodnie z naturą i miłością do wody. Zarażając widzów entuzjazmem, opisywała swoje podróżnicze przygody i hobby, jakim jest surfing. 

Łączyliśmy się także zdalnie z Martyną Skurą – autorką bloga Life in 20 kg, instruktorką nurkowania i autorką książki „Podróże na własnej skórze”. 

Kto nie miał szansy być z nami w Odra Centrum, mógł uczestniczyć w spotkaniu online. Stream na żywo z wydarzenia można było oglądać na naszym kanale na Facebooku.  


Kolejne spotkanie odbędzie się już w czwartek, 4 listopada. W ramach wydarzenia zapraszamy na warsztaty „Świat w kropli wody”. Porozmawiamy także z Jackiem Jarzmańskim,  dyrektorem wrocławskiego Odrarium. 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2963610037225773/ 

Zdjęcia: Kaja Marchewka