Planszówkowe poniedziałki na wodzie!

Zagraj w planszówki w wyjątkowym miejscu!

Zapraszamy na cykl spotkań planszówkowych organizowanych przez sklep Mag Planszowy w klimatycznym miejscu na wodzie – Odra Cafe działającej w ramach Odra Centrum!
Proponujemy Wam spędzenie chłodnych jesiennych wieczorów przy ciepłej herbacie/kawie, pysznych wypiekach i fajnych planszówkach, a do tego ze świetnym widokiem na Odrę i most Grunwaldzki.
 
Niezależnie czy chcecie rozegrać szybką grę tylko we dwójkę przy kawie, zagrać ze znajomymi, czy też jesteście otwarci na partię z nowopoznanymi ludźmi – możecie do woli korzystać z dostępnych na miejscu planszówek, oczywiście bezpłatnie! Nieważne, czy jesteście zapalonymi planszówkowiczami czy nie, jeśli nie będziecie znać zasad którejś z gier – nauczymy Was grać.
 
Listę planszówek, na każde spotkanie znajdziecie w zakładce dyskusja. Możecie tam w komentarzu dać nam znać, jakie tytuł powinniśmy jeszcze przynieść!
 
== KIEDY ==
Każdy poniedziałek (od 8 listopada do 13 grudnia), w godz. 17:30-21:00.
 
== GDZIE ==
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego).
 
LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:
 
== MAG PLANSZOWY ==
Sklep z wszelkiej maści grami planszowymi, karcianymi i figurkowymi, prowadzony przez prawdziwych pasjonatów już od ponad 6 lat! Oprócz tego jest to miejsce spotkań – w naszej podziemnej sali organizujemy liczne turnieje i spotkania. Zapraszamy na nasz fanpage i stronę:
https://facebook.com/magplanszowy/
https://magplanszowy.pl/