WHEN LOVE SPEAKS JAZZ | Koncert Gaya Rosa

Gaya Rosa to sensualna wokalistka o wielowymiarowym głosie, który nie pozostawia słuchacza obojętnym!

Charyzmatyczna artystka śpiewem wyraża najszczersze treści, dbając przy tym o finezyjny poziom wykonawczy. Jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. W jej sercu wyjątkowe miejsce zajmują jazz, soul oraz r&b. Swojego głosu używa także jako lektorka, nagrywając m. in. audiobooki.
 
Obecnie Gaya przygotowuje debiutancką płytę. Autorskie piosenki w nurcie sensualnego r&b z polskimi tekstami artystki, które zdają się być niejako współczesną poezją. Album tworzony jest we współpracy z wybitnym producentem o pięknej duszy, Adamem Kabacińskim. Niebagatelna wrażliwość tego duetu sugeruje, że płyta będzie ważnym wydarzeniem na polskim rynku muzycznym.
 

ig: @gayarosa_official
fb: https://www.facebook.com/GayaRosaOfficial

 
„Miłość mówi Jazzem” / „When Love speaks Jazz” to projekt zrodzony z miłości do jazzu. Gaya zaśpiewa w trio, a towarzyszyć jej będą znakomici jazzmani: Sebastian Łobos (piano) oraz Łukasz Zgoda (saksofon). Trio zabierze Państwa w podróż przez ukochane standardy jazzowe artystki, w których jazz jest najbardziej precyzyjnym językiem miłości. Obfitość improwizacji instrumentalnych oraz wokalnych, piękne aranże i artystyczna obecność.
 
Zapraszamy!
 
 
KIEDY:
Czwartek, 23.02.2023, godz. 19:00
 
GDZIE:
Odra Centrum, Wyb. Słowackiego 5B, Wrocław
 
BILETY:
Cena biletu: 40 zł.
Bilety w przedsprzedaży do nabycia poniżej.

W DNIU KONCERTU BILETY DO NABYCIA WYŁĄCZNIE NA MIEJSCU, W KASIE ODRA CENTRUM
 
[add_single_eventon id=”8945″ ev_uxval=”1″]