Palcem po wodzie czyli sztuka postrzegania zjawisk ulotnych

Przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych będziemy odkrywać własne kanały ekspresji, kreacji i sposoby na autentyczne bycie tu i teraz. Na spotkaniu będziemy uczyć się rysunku intuicyjnego, prowadzenia swobodnie płynącej linii neurograficznej.

 
Popracujemy też nad wprowadzeniem koloru i omówimy symbolikę barw. Pozwolimy sobie na aktywny relaks twórczy, zintegrujemy się ze światem zewnętrznym, naszą podświadomością i postaramy się lepiej określić nasze cele i zadania życiowe, aby móc je realizować z radością i przekonaniem.
Dobrze jest zarezerwować ten czas tylko dla siebie, rysowanie neurograficzne przynosi rezultaty jeśli jesteśmy skoncentrowani na procesie twórczym.
Pozytywne nastawienie, wygodne ubranie i kubek ulubionego napoju dobrze wpłyną na końcowy efekt naszej pracy 🙂
 
== AGATA BIAŁKOWSKA – PERSONAL GARDEN ==
Natura zawsze była i jest dla mnie inspiracją do działań twórczych. Niezwykłość prezentowanych przez Nią kształtów i kolorów, zmienność pór roku, różnorodność krajobrazów, zawsze wpływa na mnie pozytywnie.
Ma we mnie miejsce, jestem jej częścią i chciałbym aby jak najdłużej mogła prezentować się w swojej jak najlepszej formie. Jaka jest i będzie kondycja Przyrody w mieście zależy od nas samych.
Na warsztatach będziemy się jej bacznie przyglądać, poznawać nasze wspólne potrzeby i wyczuwać wewnętrzne więzi z Naturą.
https://personal-garden.pl/
https://www.facebook.com/personal.garden.wroclaw
 
 
== GDZIE ==
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
== KIEDY ==
03.03.2022 (czwartek) godz. 18:00-20:00
 
== CENA ==
45 zł / osoba
Całkowity dochód z warsztatów zostanie przekazany na pomoc Uchodźcom z Ukrainy.
== ZAPISY ==
Prosimy o zapisy mailowe na adres:
warsztaty.agata@gmail.com
 
LINK do wydarzenia na Facebooku: