TĘDY PŁYNIE MUZYKA | Koncert TRIBUTE TO NALEPA Mizia & Mizia Blues Band

 
„A gdy będziesz już przy brzeguNie oglądaj się za siebie wsteczZostaw w łodzi to czym jesteśTo czym byłaś i czym chciałaś byćZostaw czas i zostaw przestrzeńZabierz tylko zabierz tylko serca rytm”Breakout – Dzwiny Weekend W piątkowy wieczór, 11 marca spotkamy się w przestrzeni Odra Centrum by oddać hołd Tadeuszowi Nalepie. Już po raz piętnasty koncert ku czci wybitnego bluesmana wykonają dla nas Mizia & Mizia Blues Band wraz z LUBĄ MOC oraz Andrzejem Waśniewskim na pianinie. Spodziewać się można interpretacji najciekawszych utworów Nalepy i Breakoutów.  Zapraszamy serdecznie do zakupu biletów w przedsprzedaży.
Liczba miejsc jest ograniczona. 
 
Mizia & Mizia Blues BandWrocławski rodzinny zespół bluesowy od ponad 20 lat rozgrzewający publiczność na koncertach klubowych oraz festiwalach w całej Polsce, a nawet za granicą.
Po wielu latach grania standardów światowego i polskiego bluesa zespół w 2021 roku wydał autorską płytę „Dzień na minus, dzień na blues”. Słychać na niej nie tylko chicagowskiego bluesa, ale też elementy bluesrocka, ballady, a nawet reggae, muzyczne inspiracje od Tadeusza Nalepy przez Muddy’ego Watersa aż po ZZ TOP. Strona zespołu:https://miziablues.band/
 
ZESPÓŁ TWORZĄTrzon zespołu stanowi rodzina Miziów – ojciec Stefan (harmonijka ustna) i dwóch synów: Witek (gitara) i Włodek (wokal, gitara), uzupełniony przez sekcję rytmiczną – Grzegorza Siwickiego (perkusja) i Maćka Wolańskiego (bas).
 
Posłuchaj:
https://www.youtube.com/watch?v=q_b4p8Svp9shttps://www.youtube.com/watch?v=GqX7oe1kH24https://www.youtube.com/watch?v=KWkDqRmVQNg
 
 

BILETY:

[add_single_eventon id=”5388″ ev_uxval=”1″]