Muzyczne środy z ART JTM – Zuzanna Madurska

Poezja jest sztuką niezwykle wymowną, dającą odczytywać się na wiele sposobów. Zderzona z muzyką i ubrana w melodyjną interpretację wykonawcy może wybrzmiewać jeszcze intensywniej, nakierowując odbiorcę na konkretny trop myślowy. I tak działa poezja śpiewana, której poświęcony zostanie nasz kolejny wieczór muzyczny.
Na scenie wystąpi Zuzanna Madurska, którą wokalnie wspierać będzie Patrycja Wiśniewska. Będą nie tylko śpiewać i grać utwory polskich wykonawców poezji śpiewanej, ale także mówić o tekstach, ich autorach i relacjach między słowem, muzyką i odbiorcą.
 
== GDZIE ==
Odra Centrum (obok Mostu Grunwaldzkiego), wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław
 
== KIEDY ==
20/10/2021 19.00-21.00
 
== BILETY ==
Bilety można zakupić na miejscu, przed koncertem w cenie 10 zł
 
== MUZYCZNE ŚRODY z ART JTM ==
Cykl koncertów realizowanych w ramach współpracy Fundacji ART JTM z Odra Centrum. Od września aż do grudnia będziemy spotykać się co tydzień punktualnie o 19:00 w przepięknej przestrzeni Odra Centrum. Każda środa to inny młodzieżowy artysta lub grupa, którzy zaprezentują Wam swój muzyczny repertuar. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek, kto chce spędzić wieczór przy dobrej muzyce i z widokiem na Odrę, czy też napić się kawy w towarzystwie przyjaciół melomanów!
 
== ART JTM ==
Fundacja młodzieżowa zrzeszająca kreatywnych, pełnych pasji młodych ludzi. Od 9 lat tworząc projekty kulturalne, warsztaty, spektakle, musicale, filmy, scenariusze, wywiady i akcje charytatywne rozwijamy pasje oraz zainteresowania młodzieży. Wraz z największymi instytucjami kultury we Wrocławiu zwiększamy partycypację w życiu kulturalnym i artystycznym naszego społeczeństwa. http://artjtm.com/
 
== ODRA CENTRUM ==
Miejsce spotkań na wodzie. Jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej. Na pokładzie działa również Odra Cafe z pyszną kawą, domowymi ciastami i wspaniałymi widokami na Odrę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *