Muzyczne środy z ART JTM – SeeYuh

Trio z wrocławskiego zespołu SeeYuh wystąpi dla Was już w najbliższą środę! Młodzi powracają ze świeżym, funkowo-reggae’owym materiałem i mnóstwem dobrej energii.
Znane covery w zupełnie nowej odsłonie, jakiej jeszcze nie słyszeliście- musicie tam być! Po prostu wpadnijcie na dobrą kawę i kawał dobrej muzyki!
 
Zespół występuje w składzie:
-Aleksandra Gonciarz- wokal
-Katarzyna Lewucha- gitara
-Kacper Stawski- instrumenty perkusyjne
 
== GDZIE ==
Odra Centrum (obok Mostu Grunwaldzkiego), wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław
 
== KIEDY ==
03/11/2021 19.00-20.00
 
== BILETY ==
Koszt biletu wynosi 10 zł. Można zakupić go przed koncertem w Odra Centrum lub online pod adresem:
 
== MUZYCZNE ŚRODY z ART JTM ==
Cykl koncertów realizowanych w ramach współpracy Fundacji ART JTM z Odra Centrum. Od września aż do grudnia będziemy spotykać się co tydzień punktualnie o 19:00 w przepięknej przestrzeni Odra Centrum. Każda środa to inny młodzieżowy artysta lub grupa, którzy zaprezentują Wam swój muzyczny repertuar. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek, kto chce spędzić wieczór przy dobrej muzyce i z widokiem na Odrę, czy też napić się kawy w towarzystwie przyjaciół melomanów!
 
== ART JTM ==
Fundacja młodzieżowa zrzeszająca kreatywnych, pełnych pasji młodych ludzi. Od 9 lat tworząc projekty kulturalne, warsztaty, spektakle, musicale, filmy, scenariusze, wywiady i akcje charytatywne rozwijamy pasje oraz zainteresowania młodzieży. Wraz z największymi instytucjami kultury we Wrocławiu zwiększamy partycypację w życiu kulturalnym i artystycznym naszego społeczeństwa.
http://artjtm.com/
 
Link do wydarzenia na Facebooku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *