Muzyczne środy z ART JTM – Gabriela Kruk

Na scenie Odra Centrum wystąpi młoda, utalentowana wokalistka – Gabriela Kruk. Jej wykon zatytułowany „Co mi w duszy gra” oparty będzie na zróżnicowanych utworach, z którymi artystka utożsamia się, a także które miały wpływ na kształtowanie jej osoby.
 
Będzie to także niezwykle emocjonalna podróż dla każdego widza. Zapraszamy na koncert, na wodzie 🙂
 
== GDZIE ==
Odra Centrum (obok Mostu Grunwaldzkiego), wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław
 
== KIEDY ==
6/10/2021 19.00-21.00
 
== BILETY ==
Bilety na koncert można zakupić pod adresem:
https://www.bilety24.pl/…/1276-muzyczne-srody-z-art-jtm…
lub przed koncertem w Odra Centrum 🙂
 
== MUZYCZNE ŚRODY z ART JTM ==
Cykl koncertów realizowanych w ramach współpracy Fundacji ART JTM z Odra Centrum. Od września aż do grudnia będziemy spotykać się co tydzień punktualnie o 19:00 w przepięknej przestrzeni Odra Centrum. Każda środa to inny młodzieżowy artysta lub grupa, którzy zaprezentują Wam swój muzyczny repertuar. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek, kto chce spędzić wieczór przy dobrej muzyce i z widokiem na Odrę, czy też napić się kawy w towarzystwie przyjaciół melomanów!
 
== ART JTM ==
Fundacja młodzieżowa zrzeszająca kreatywnych, pełnych pasji młodych ludzi. Od 9 lat tworząc projekty kulturalne, warsztaty, spektakle, musicale, filmy, scenariusze, wywiady i akcje charytatywne rozwijamy pasje oraz zainteresowania młodzieży. Wraz z największymi instytucjami kultury we Wrocławiu zwiększamy partycypację w życiu kulturalnym i artystycznym naszego społeczeństwa. http://artjtm.com/
 
== ODRA CENTRUM ==
Miejsce spotkań na wodzie. Jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej. Na pokładzie działa również Odra Cafe z pyszną kawą, domowymi ciastami i wspaniałymi widokami na Odrę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *