Kawa z jogą w Odra Centrum

Po okresie urlopowym czas wrócić do dobrych nawyków!

Z tej okazji zapraszamy na poranne spotkania z jogą, prowadzone przez Martynę Siwek. W każdy wtorek października o godzinie 7:30 w pięknej, otoczonej wodą przestrzeni ODRA CENTRUM.
Energetyczna, dynamiczna i pobudzająca sekwencja jogi, a po zajęciach KAWA lub HERBATA. Dla tych którzy będą pędzić do pracy, będzie opcja na wynos (można przyjść ze swoim kubkiem).
Dodatkowo dostaniecie 20% zniżki na nasze pyszne śniadania.
 
KIEDY
5 października 2021 godz. 7:30
 
GDZIE
Odra Centrum (obok Mostu Grunwaldzkiego), wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław
 
CENA
Pojedyncze wejście: 40 PLN
Karnet na 4 wejścia: 120 PLN
 
Zaczynamy 5 października. Na zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zabierzcie swoją matę do jogi.
Zgłoszenie wysyłajcie do Martyny na facebooka:
Martyna Siwek Yoga
https://www.facebook.com/martynasiwekyoga
lub mailem
martynasiwekyoga@gmail.pl
 
CZEŜĆ, TU MARTYNA
Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii, ale to joga stała się moją pasją i pełnoetatową pracą. Ukończyłam międzynarodowy kurs instruktorski w Indiach, akredytowany przez Yoga Alliance (RYT200). Od 5 lat uczę zarówno stacjonarnie jak online. Organizuję warsztaty, eventy i wyjazdy z jogą. Nie trzymam się jednej tradycyjnej ścieżki jogi, a swoje zajęcia określiłabym jako joga funkcjonalna. Dla zdrowego i sprawnego ciała oraz spokojnej głowy. Poza jogą uwielbiam góry, snowboard, zimną wodę w Bałtyku i muzykę elektroniczną.
Więcej o mnie i moich zajęciach znajdziecie na social mediach:
 
ODRA CENTRUM
Miejsce spotkań na wodzie. Jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej. Na pokładzie działa również Odra Cafe z pyszną kawą, domowymi ciastami i wspaniałymi widokami na Odrę.