Mała Szkutnia wspierana przez YATO

Dowiedz się, z czego składa się łódź, dlaczego pływa i nie tonie, a następnie sprawdź swoją wiedzę, budując własny model!

Podczas warsztatu w praktyczny sposób poznamy prawa fizyki, dowiadując się, czym jest balans, wyporność, prawo Archimedesa, a także czym się różni drzewo od drewna.
 
Łodzie będziemy budować z ekologicznych materiałów, takich jak kora, patyki, korki, sznurek, tkaniny i inne materiały dostępne w naszym warsztacie. Całość w myśl idei ZERO WASTE, aby wykorzystywać materiały, które większość z nas uważa za odpady. Każdy drobny gest oznacza wyraźny wpływ na globalne zużycie energii, produkcję gazów cieplarnianych, wykorzystanie surowców.
 
Zajęcia odbywają się we wspaniałym warsztacie Odra Centrum, kompleksowo wyposażonym przez naszego partnera — YATO. Dodatkowo na pokładzie Odra działa klimatyczna kawiarnia — gdzie serwują przepyszne ciasta i kawę w Odra Cafe. Dzieci świetnie bawią się na warsztatach a rodzice mogą odpocząć w pijąc kawę i podziwiając widoki za oknem.
 
Zajęcia poprowadzi Michalina, która od wielu lat prowadzi Akademię Węzłów, warsztaty z Makramy, Małą Szkutnie i inne niesamowite zajęcia.
Warsztaty „Mała Szkutnia wspierana przez YATO” to cykl warsztatów, w których udział mogą wziąć dzieci, młodzież, dorośli, a przede wszystkim całe rodziny.
 
YATO – wytrzymałe i ergonomiczne narzędzia, zaprojektowane do szybkiej i wygodnej pracy w każdych warunkach. Marka YATO to wysoka jakość w przystępnej cenie. Nasze produkty są solidnie wykonane i odpowiadają międzynarodowym normom jakości.
https://yato.com/
 
KIEDY
22.01.2022 (sobota) godz. 10:00-12:00
 
GDZIE
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego) Wyjątkowe miejsce na wodzie!
 
KOSZTY
Warsztaty są bezpłatne, obowiązuje rezerwacja mailowa.
 
ZAPISY
Zapisy tylko mailowe. Napisz na adres:
michalina@onwater.pl
 
W tytule wpisując “Mała Szkutnia YATO | nazwa osoby rezerwującej | 22.01.2022” Nie zapomnij dopisać w treści: ilość uczestników, wiek, szczególne wymagania (jeśli istnieją), numer kontaktowy.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.