Kolędowanie na Odrze dla dzieci z wrocławskiego hospicjum

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie kolędowe w Odra Centrum. Razem z chórem Fungi Cantantes zaśpiewamy najpiękniejsze polskie kolędy!
 
Chór powstał 6 lat temu w celu niesienia radości osobom będących w trudnej sytuacji. Do tej pory chór koncertował w kilkudziesięciu miejscach, takich jak więzienia, noclegowanie dla bezdomnych czy szpitale.
Tym razem chór zaśpiewa w Odra Centrum, żeby wesprzeć dzieci z Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. W czasie koncertu dowiemy się jak działa Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i będziemy mieli możliwość finansowego wsparcia tej szczytnej inicjatywy.
A to wszystko w klimatycznym miejscu na największej rzece Wrocławia.
 
== Fundacja „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci” ==
Powstała by dbać o najlepszą jakość życia nieuleczalnie chorych dzieci w ich domach. Działa od 2007 roku. Osoby pracujące dla fundacji tworzą domowe hospicjum oraz hospicjum perinatalne, czasowo zastępują opiekunów oferując opiekę wytchnieniową. Fundacja wspiera w dostępie do pediatrów-specjalistów, do sprzętu medycznego. Pracownicy fundacji oferują wsparcie w drobnych rzeczach, które dla podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci mają ogromne znaczenie. https://hospicjum.wroc.pl/
 
== KIEDY ==
24.01.2022 r. (poniedziałek) godz. 19:30-20:30
 
== GDZIE ==
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
== WSTĘP BEZPŁATNY ==
 
Zapraszamy serdecznie
 
LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: