Dzień Babci i Dziadka – wspólna zabawa malarska

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do wspólnej zabawy malarskiej z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Każda chętna osoba zabiera ze sobą swoją Babcię lub Dziadka – podczas gdy Wasi goście pozują, Wy przystępujecie do pracy nad portretem. Do dyspozycji macie płótno, pędzle oraz farby akrylowe.
Nie malowałeś/aś nigdy na płótnie? Nic się nie bój 🙂 Cały czas asystować Ci będą profesjonaliści, którzy pomogą stawiać pierwsze kroki i odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. Na koniec obrazy lądują w rękach dziadków – będzie to prezent od Was!
Podczas zabawy w miłej atmosferze będziecie mogli skosztować świeżo wyciskanych soków, które wcześniej wspólnie przyrządzimy!
Warsztaty “MALUJ ZDROWO” to wspaniały pomysł na prezent w ten wyjątkowy dla dziadków dzień, ale również bardzo dobra okazja do integracji oraz wyzwolenia kreatywności, która w Was drzemie
 
PROWADZĄCE WARSZTATY
Wydarzenie poprowadzą: Dominika oraz Maja – z zawodu architektki. Dominika na co dzień zajmuje się również prowadzeniem zajęć dla dzieci i młodzieży pod kątem sztuki i doskonalenia technik plastycznych, Maja natomiast, oprócz zainteresowania architekturą, prowadzi eksperymenty kulinarne, których efekty można obserwować w mediach społecznościowych.
https://www.facebook.com/dominika.maziejuk
https://www.facebook.com/maja.cichowlas
 
KIEDY
21.01.2023 (sobota) 11:00 do 13:00
 
KOSZTY
Cena za duet (Ty + Babcia lub Dziadek) wynosi 130 zł.
 
ZAPISY
Telefonicznie: 601 658 225
e-mail: dominika.maziejuk@gmail.com
 
Czekamy na Was z niecierpliwością!