ACOUSTIC COOKIES – koncert na wodzie

Muzyka na żywo na wodzie!

ACOUSTIC COOKIES to duet Oli Turoń (wokal) i Michała Szablowskiego (gitara akustyczna, wokal) grający utwory rozrywkowe we własnych, oryginalnych aranżacjach na gitarę i dwa głosy. To dźwięki kojące i przyjemne dla ucha, niosące pozytywną energię. Duet tworzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem estradowym i studyjnym, angażujący się w działalność muzyczną na wielu polach.
 
OLA TUROŃ – polska wokalistka i autorka tekstów. Uczestniczka VI edycji The Voice of Poland, gdzie swoim wykonaniem utworu „Miód” z repertuaru Natalii Przybysz zachwyciła wszystkich jurorów (m.in. Maria Sadowska i Edyta Górniak). Występowała m.in. w projektach muzycznych takich jak: Funk’n tronic, Ale jazz band – wrocławski kwartet jazzowy, Deep Punkture oraz Fuckoffowski – wrocławski projekt z muzykami m.in. zespołu Milloopa wraz z Rollim Mossimanem. Jej głos można usłyszeć w czołówkach programów telewizyjnych. Występuje w najlepszych klubach jazzowych. Intensywnie koncertuje i występuje w całej Polsce. Jest także trenerem wokalnym i prowadzi warsztaty śpiewu m.in. w ramach założonej przez siebie pracowni muzycznej.
MICHAŁ SZABLOWSKI – twórca muzyki filmowej, gitarzysta, wokalista
Autor muzyki do wielokrotnie nagradzanych filmów fabularnych, dokumentalnych, seriali animowanych, czy programów telewizyjnych. Tworzy udźwiękowienie i oprawę muzyczną spektakli teatralnych. Aranżuje i produkuje utwory dla innych muzyków. W latach 2008-2013 związany z wrocławskim zespołem rockowym Echoe, w ramach którego grał na gitarzę, śpiewał, współtworzył muzykę i pisał teksty piosenek.
 
KONCERT ODBYWA SIĘ W RAMACH WYDARZENIA „JESIENNA RAMÓWKA W ODRA CENTRUM.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!