Wymiana książek #zerowaste

📖 Zapraszamy na pierwszą wymianę książek w Odra Centrum – book exchange. W pięknych wnętrzach, z Odrą za oknami, spędzisz miły wieczór, napijesz się kawy i odkryjesz książki, których jeszcze nie znasz.
 
📖 Weź książkę, daj książkę 📖
 
📖 Zgodnie z duchem #zerowaste podarujmy zalegającym na naszych półkach książkom drugie życie, przy okazji wybierając dla siebie nową, ciekawą lekturę.
 
☕️ Zaproś znajomych na kawę/herbatę/matchę w naszej Odra Cafe i weź udział w naszym wydarzeniu.
 
📖 ZASADY WYMIANY 📖
Wymiana jest bezgotówkowa. Nie sprzedajmy ani nie kupujemy książek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie są wymagane zapisy, zapraszamy serdecznie dorosłych i dzieci 😃
 
📖 ZERO WASTE 📖
To sposób myślenia, styl życia, wizja i postawa etyczna. To szacunek dla zasobów Ziemi, ale też ekonomia. Opiera się na zasadach: używaj ponownie (czytaj ponownie!), naprawiaj, ograniczaj, odmawiaj, kompostuj i recyklinguj. Wykorzystajmy ponownie to co już mamy, zmniejszając obciążenie środowiska i oszczędzając pieniądze. To wyzwanie, zaskakujące ale też bardzo intrygujące!
 
📖 Odra Centrum 📖
Ośrodek edukacyjno-kulturalny zbudowany przez Fundację OnWater.pl, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W Odra Centrum podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowanie tożsamość społeczności lokalnej.
 
📖 GDZIE 📖
Czekamy na Ciebie w Odra Centrum, Wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
📖 KIEDY 📖
22.05.2024 (środa) od godziny 17:00
 
📖 Do zobaczenia w Odra Centrum 📖