Warsztaty szydełkowe w Odra Centrum

Warsztaty szydełkowe w Odra Centrum!

🌷 Szydełkowanie jest okazją do budowania relacji, nową umiejętnością przydatną w życiu, rozwija zdolności manualne, dobrze wpływa na nastrój i rozwój umysłu, daje relaks i radość, budzi kreatywność.
 
🌷 Pozwala nam na chwilę uwolnić się od smartfonów 🙂
 
🌷 Zatem zapraszamy na naukę od podstaw, abyś mógł/mogła samodzielnie wykonywać ozdoby: wianki, torebki ze sznurka bawełnianego, podkładki pod kubki, pojemniki, breloki, maskotki czy proste czapki, chusty – co tylko zamarzysz.
 
🌷 Szydełko daje nieograniczone możliwości! Zobacz na zdjęciach co możemy wspólnie stworzyć:
https://www.instagram.com/szydelko_z_dusza/
 
🌷 PROWADZĄCA – EDYTA KOPCZYŃSKA 🌷
Z wykształcenia i zamiłowania jestem nauczycielką i pracuję w szkole podstawowej, gdzie staram się dzielić z dziećmi i młodzieżą moją ogromną pasją, jaką od wielu lat jest szydełkowanie. Współpracuję z GOK Zawonia, prowadząc warsztaty szydełkowe, również dla dorosłych. Zajęcia szydełkowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Bo szydełkowanie jest okazją do budowania relacji, nową umiejętnością przydatną w życiu, rozwija zdolności manualne, dobrze wpływa na nastrój i rozwój umysłu, daje relaks i radość, budzi kreatywność 🙂
https://www.facebook.com/Szydelkozdusza
https://www.instagram.com/szydelko_z_dusza/
 
🌷 Odra Centrum 🌷
Ośrodek edukacyjno-kulturalny zbudowany przez Fundację OnWater.pl, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W Odra Centrum podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowanie tożsamość odrzańskiej.
https://odracentrum.org/
 
🌷 GDZIE 🌷
Odra Centrum, Wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
🌷 DLA KOGO 🌷
Zapraszamy wszystkie grupy wiekowe, dzieci oraz dorosłych, Panie i Panów 🙂
 
🌷 KIEDY 🌷
Każdy poniedziałek w godz. 18:00-20:00
 
🌷 KOSZTY 🌷
Koszt udziału wynosi 69 zł/osoba
 
 
🌷 KOSZTY 🌷
Koszt udziału wynosi 69 zł/osoba
 
🌷 POSZYDEŁKUJMY WSPÓLNIE 🌷