TĘDY PŁYNIE MUZYKA | Tomasz Motyka – Koncert

Dzień “ZERO WASTE W ODRA CENTRUM – Czy Wielkanoc może być Zero Waste?” kończymy muzycznie! Na pokładzie Odra Cafe wystąpi znany wrocławskim kręgom pieśniarz, balladysta, człowiek z ogromną pasją – Tomek Motyka!

 

TOMEK MOTYKA

Urodził się i związał z Wrocławiem, w którym mieszka do chwili obecnej, choć równie bliski jest mu Kraków. Po ponad 25-letniej przerwie, podczas której poświęcił się rodzinie, wrócił do muzyki. Gra, śpiewa i komponuje własne utwory z nurtu łagodnych brzmień z niebanalnym tekstem. Odnajdziemy w nich spokój, jak również humor, satyrę czy refleksję nad tym co było, jest i może się wydarzyć. 

Tomek jest laureatem wielu festiwali, m. in.: Laureat 3 miejsca „Bakcnalia”2021,Wyróżnienie Festiwal Szanta Claus na Cumach 2020 w Poznaniu, Festiwal Domówka 2020 Dom Środowisk Twórczych- Wyróżnienie.W 2018 roku ukazała się jego autorska płyta pt.: „Nie poddawaj się”, zaś w 2020 roku premierę ma drugi album pt.: „Jesteśmy Wyjątkowi”, oraz ” Na ostatnią chwilę” jako trzeci krążek .W 2021 ukazała się kolejna płyta pt. Hity Motyki ,gdzie odnajdziemy piosenki z klimatem tanecznym. Obecnie na 2022 rok ma się ukazać kolejny krążek .Tym razem współpraca z Bożeną Spryńską ,zaowocuje płytą pt. Ważne Słowa.


KIEDY:
Niedziela, 10.04.2022, godz. 19.00

GDZIE:
Odra Centrum, Wyb. Słowackiego 5b, Wrocław

CENA:
30 złNa hasło ZERO WASTE w dniu koncertu 25 zł


KUP BILET:

[add_single_eventon id=”5816″ ev_uxval=”1″]

POSŁUCHAJ: