Szkoła Liderów Odrzańskich

Szkoła Liderów Odrzańskich jest przestrzenią dla młodych, aktywnie działających ludzi zafascynowanych żeglugą, czy szeroko mówiąc sportami wodnymi

To miejsce dla liderów pragnących rozwinąć swoje umiejętności zarządzania grupą i projektami, którzy jeszcze poszukują swojej ścieżki i chcą rozpocząć swoją przygodę w tzw. działalności wodniackiej.
To BEZPŁATNY program szkolący młodych liderów Odry. Każde zajęcia zawierają wartościowe warsztaty poszerzające kompetencje uczestników na wielu płaszczyznach.
 
ZAPEWNIAMY
spotkania ze specjalistami i fachowcami
różnorodne warsztaty i zajęcia m.in. Świat w Kropli Wody, Stolarnia, Akademia Węzłów, Odrateka i wiele innych
kurs pierwszej pomocy
spływ kajakowy
rejs statkiem
ośmiomiesięczny bezpłatny cykl szkoleń
 szesnaście dwugodzinnych sobotnich spotkań
– certyfikat ukończenia Szkoły Liderów Odrzańskich
zaświadczenie o odbytym wolontariacie
voucher do Odra Cafe
zajęcia w jedynym tego typu obiekcie, na wodzie, na statku – w Odra Centrum!
 
KIM JESTEŚMY?
Fundacja OnWater.pl została powołana w 2013 z inicjatywy Fundatorów i wielkich miłośników Odry. Główną misją Fundacji jest rozbudzenie potrzeby aktywnego kontaktu z przyrodą oraz wyrobienie szacunku do jej piękna, poprzez wpajanie silnego związku człowieka ze środowiskiem naturalnym rzek i akwenów. Fundacja OnWater.pl zbudowała i prowadzi Odra Centrum.
http://onwater.pl/
 
iODRA
Punkt Odrzańskiej Informacji Turystycznej prowadzony w Odra Centrum jako odpowiedź na oczekiwania i potrzeby mieszkańców. Bardzo zależy nam aby działalność iODRA realizowana była wg nowoczesnych wzorców w których mieszkańcy traktowani są na równi z turystami razem budując siłę i rozpoznawalność miasta.
W ramach wieloletniego funkcjonowania fundacji OnWater.pl stwierdziliśmy potrzebę aktywnego i kreatywnego działania na rzecz propagowania walorów turystycznych rzeki Odry we Wrocławia których celem jest stworzenie nowej ikony turystycznej Wrocławia jaką jest rzeka Odra.
Analiza historyczna trendów turystycznych w obrębie Europy oraz świecie wskazuje, że aglomeracje miejskie wielkości Wrocławia w ostatnich latach decydują się przeformatować przekaz medialny oraz kulturowy dla społeczności lokalnej oraz turystów. Tego typu działania mają na celu zrównoważony rozwój miasta w kontekście rozwoju turystyki w dużych aglomeracjach. W naszej ocenie niezbędne jest prowadzenie działań komplementarnych które w sposób symetryczny zapewnią równorzędny dostęp do zasobów turystycznych rzeki Odry dla mieszkańców Wrocławia oraz turystów.
 
KIEDY
Kolejne spotkania będą odbywały się w kolejne soboty po zebraniu grupy uczestników. Nie jest wymagana rejestracja, spotkajmy się, poznajmy, porozmawiajmy o dalszej współpracy. Zapewniamy poczęstunek i wspaniały klimat Odra Centrum! Ahoj!
 
GDZIE? NA STATKU!
Tak, na statku bo Odra Centrum jest statkiem! Wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego).
 
KONTAKT – PYTANIA
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz dołączyć w przyszłości, masz super pomysły? Dzwoń i pisz śmiało:
tel.: 512 40 60 70
 
AHOJ!
 
Projekt „Szkoła Liderów Odrzańskich” jest realizowany przez Fundację OnWater.pl i współfinansowany ze środków Gminy Wrocław – www.wroclaw.pl