Swingowa potańcówka na Odrze – vol. 2 i 3

Odra Centrum oraz Stowarzyszenie Lindy Szau po raz kolejny zaprasza na Swingową Potańcówkę! Tym razem zapraszamy na dwa terminy w czerwcu.

Lindy Szau przywraca klimat złotej ery swingu. W głośnikach usłyszymy klasyki w wykonaniu orkiestr Count’a Basie’go czy Duke’a Ellingtona, a także będziecie mieli okazję usłyszeć selekcję najlepszych kawałków w wykonaniu współczesnych zespołów swingowych podbijających festiwale na całym świecie!
Zapraszamy nie tylko osoby tańczące tańce swingowe, ale też tych, którzy jeszcze ich nie znają. Osobom dopiero rozpoczynającym lub chcącym sprawdzić się w rytmie swingowym pomogą tancerze Lindy Szau, pokazując podstawowe kroki.
Gwarantujemy, że dobre jedzenie, dobre napoje oraz swingowa muzyka i tańce na wodzie to przepis na idealny wieczór!
Do zobaczenia na parkiecie!
 
== Stowarzyszenie Lindy Szau ==
Lindy Szau jest stowarzyszeniem działającym na rzecz popularyzacji swingowej kultury. Zrzesza entuzjastów przeróżnych tańców i wielbicieli zamierzchłych czasów. Staramy się w XXI wieku kultywować te taneczne tradycje! Jesteśmy pierwszą i największą swingową grupą we Wrocławiu. Organizujemy kursy, warsztaty oraz imprezy przepełnione tańcami takimi jak: lindy hop, ale także balboa, charleston czy collegiate shag. Aktywnie współpracujemy ze społecznością tancerzy swingowych na całym świecie. Nasi instruktorzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, zarówno taneczne jak i metodyczne, byście mogli czerpać jak największą radość z tańca.
http://lindyszau.pl/lindy-szau/
https://www.facebook.com/lindyszau/
 
 
== GDZIE ==
Odra Centrum, Wrocław, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
== KIEDY ==
09.06.2022 godz. 20:00-23:00
15.06.2022 godz. 20:00-23:00
 
WSTĘP JEST BEZPŁATNY!