SENIORZY W ODRA CENTRUM | BINGO ODRZAŃSKIE

Już 21 marca 2022 roku zapraszamy wszystkich chętnych Seniorów na Bingo Odrzańskie, oczywiście w Odra Centrum! Zaczynamy o 16:00

CZYM JEST BINGO? 
Wygrana w Bingo zależy w głównej mierze od szczęścia, a umiejętności gracza nie mają tu większego znaczenia. Sama gra jest jednak bardzo przyjemna i wciągająca. Niezwykle proste reguły gry w Bingo sprawią, że w kilka minut poznasz podstawy i rozpoczniesz zabawę, która poprawia zdolności poznawcze, ale też jest w stanie te zdolności utrzymać na przekór upływającemu czasowi.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody niespodzianki.
Jak zawsze nasze spotkania odbywają się przy aromatycznej kawie i herbacie oraz przepysznym cieście od dziewczyn z Odra Cafe.
 
SZYBKIE ZASADY
Prowadzący losuje kulki z obrazkami i pokazuje je uczestnikom, następnie odkłada je na specjalną planszę, aby nie zostały wylosowane ponownie. Uczestnik zaznacza na swojej planszy wylosowane przez prowadzącego grafikę. Jeśli ktoś zaznaczy 5 obrazków w pinie, poziomie lub po skosie…, krzyczy „BINGO”! Wygrywa! Gra toczy się dalej, aż jedna z osób grających zapełni całą planszę.
 
GDZIE
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego, od strony Urzędu Marszałkowskiego) To zupełnie wyjątkowe miejsce na wodzie!
 
KOSZT
Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy.
 
ZAPISY
Zapisy telefoniczne: 506563518
Mailowe: michalina@onwater.pl
Lub na pokładzie Odra Centrum. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
PROJEKT REALIZOWANY ZE ŚRODKÓW GMINY WROCŁAW