Osiecka Jazzowo Trio

/////// W DNIU KONCERTU BILETY MOŻNA NABYĆ WYŁĄCZNIE NA MIEJSCU, W KASIE ODRA CENTRUM ///////


Muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami TAX FREE I WOLNA GRUPA BUKOWINA, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO.

W grudniu 2016 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu.
 
Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, pełni również funkcję kierownika muzycznego FESTIWALU TWÓRCZOŚCI AGNIESZKI OSIECKIEJ „BARDZO WIELKA WODA” we Wrocławiu. W 2020r Krzysztof Żesławski skomponował muzykę do tekstu Agnieszki Osieckiej „Piosenka o ostatnim Doboszu” która pojawiła się w filmie dokumentalnym pt. „Świat został stworzony dla mnie” o życiu literata Andrzeja Dobosza.
 
Natalia ma za sobą współpracę m in z Andrzejem Smolikiem, zespołem MILOOPA. W 2012r. ukazała się solowa płyta Natalii pt R.E.S.P.E.C.T, jest również laureatką PPA we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności za brawurowe wykonanie piosenki ” Wariatka tańczy”. W kwietniu 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne na ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W czerwcu wystąpiła w koncercie  na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie pt. „Życia mała garść”. Pod koniec września ukazał się album koncertowy zatytułowany Live Sessions, który zawierał zapisów z koncertu Natalii Lubrano i Maćka Czemplika. Jesienią 2015 roku Natalia Lubrano z zespołem The Lions brała udział w dziesiątej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Ostatecznie doszła z nim do finału. Pod koniec listopada 2016 roku ukazała się płyta zatytułowana Osiecka Jazzowo, którą piosenkarka nagrała wspólnie z Kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej. W 2020r współpracę z zespołem zawiązał Piotr Dziubek -akordeonista, pianista, kompozytor i aranżer.
 
W roku 2022r współpracę z zespołem nawiązał Olek Miśkiewicz – pianista i akordeonista. W lutym 2021 r zespół wystąpił koncert w Łazienkach Królewskich w Warszawie a wydarzenie to było transmitowane przez TVP3 Warszawa.
 
Skład zespołu:
NATALIA LUBRANO – śpiew
OLEK MIŚKIEWICZ – fortepian, akordeon
KRZYSZTOF ŻESŁAWSKI – gitary, bas

KIEDY:
Niedziela, 23.04.2023
Godz. 19.00

GDZIE:
Odra Centrum,
Wyb. Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław
(tuż przy Moście Grunwaldzkim)
 

BILETY:
Bilety można nabyć online (poniżej) lub na miejscu, w kasie Odra Centrum.

KUP BILET:[add_single_eventon id=”9206″ ev_uxval=”1″]

Jeżeli dokonałeś i opłaciłeś zamówienie, zostałeś dodany do naszej listy Gości. Będzie ona sprawdzana przy wejściu na koncert. Żadne inne potwierdzenie nie jest wymagane.