Most do muzyki. Koncert pod Mostem Grunwaldzkim!

Niezwykły projekt jazzmana: koncerty pod wrocławskimi mostami!

Ceniony trębacz jazzowy Piotr Damasiewicz realizuje nadzwyczaj oryginalny projekt. Zaplanował, że w ciągu roku zagra i zarejestruje koncerty pod dwunastoma wrocławskimi mostami. Już można posłuchać, jak kompozycje wrocławianina zabrzmiały pod Milenijnym i Rędzińskim.
 
TERAZ CZAS NA MOST GRUNWALDZKI!
 
== MOSTY DO MUZYKI ==
Cykl 12 nowych unikalnych kompozycji poświęconych 12 wybranym mostom Wrocławia. Koncerty będą improwizowane, a wpływ na brzmienie i materiał muzyczny będzie miała akustyka każdego z nich.
Koncerty będą zarejestrowane i umoszczone w internecie na platformie YouTube oraz w mediach społecznościowych. Nagrania pozwolą twórcy na rozwój autorskich metod w zakresie ekologii dźwięku, rejestracji dźwięku i kompozycji muzycznej.
Powstałe nagrania będą podkreślały związek architektury z akustyką oraz uzupełnią bazę charakterystyk różnego rodzaju pogłosów i wybrzmień. Ten materiał posłuży jako materiał dla dalszej pracy stypendysty jako improwizatora, kompozytora, edukatora i wykładowcy.
 
== PIOTR DAMASIEWICZ ==
41-letni artysta jest uznawany za jednego z najbardziej oryginalnych polskich trębaczy jazzowych. Urodził się we Wrocławiu, studiował na uczelniach muzycznych we Wrocławiu, Katowicach oraz w Bydgoszczy. Jest kompozytorem, animatorem kultury, inicjatorem wielu wydarzeń i projektów z pogranicza sztuk – nie tylko muzyki. Od lat bierze udział w wydarzeniach artystycznych, także o randze międzynarodowej.
 
== ZOBACZ DOTYCHCZASOWE KONCERTY ==
 
== KIEDY ==
29.12.2012 r.
godz. 15:00-15:30
godz. 18:00-18:30
 
== GDZIE ==
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
ZAPRASZAMY NA TEN WYJĄTKOWY KONCERT!
 
Link do wydarzenia na Facebooku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *