Młode Brzmienie – koncerty w Odra Centrum z Fundacją Kultura Brzmienia

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty muzyki klasycznej młodych wykonawców, w wyjątkowym miejscu, na wodzie, w Odra Centrum.

Co ma wspólnego woda i muzyka?

Pewien japoński pisarz i badacz Masuru Emoto, zajmujący się zagadnieniami struktury wody postawił hipotezę, że ludzkie emocje mają ogromny wpływ na wodę. Odkrył również, że woda reaguje na nasze myśli, słowa i…muzykę. Z takiego połączenia powstał nasz nowy projekt koncertowy o nazwie: „Młode Brzmienie”.
 
To wspaniała okazja, aby posłuchać muzyków, których talent w połączeniu z młodzieńczą pasją, gwarantują niezapomniane doznania. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
 
Organizatorami koncertów są:
 
FUNDACJA KULTURA BRZMIENIA
Misją Fundacji Kultura Brzmienia jest zaproszenie do świata kultury- pomagamy zrozumieć każdy dźwięk muzyki. Naszym celem jest działalność kulturalna i oświatowa. Wspieramy przedsięwzięcia twórcze związane z muzyką, pomagamy doświadczać sztuki opowiadając o niej, dzieląc się nią – prowadzimy działalność koncertową oraz realizujemy wydarzenia artystyczne, łącząc muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Promujemy zdolnych artystów, organizujemy i prowadzimy pozaszkolne formy edukacji dla dzieci i młodzieży – działania wspomagające edukację artystyczną i takie, które angażują w rozwój artystyczny młodych ludzi.
https://kulturabrzmienia.pl/
 
 
GDZIE 
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
KIEDY
24.03.2022 (czwartek) – 17:00
27.04.2022 (środa) – 17:00
25.05.2022 (środa) – 17:00
22.06.2022 (środa) – 17:00
 
 
WSTĘP NA KONCERTY JEST BEZPŁATNY