MAKRAMA – Osobisty łapacz snów

Podczas 3-godzinnych warsztatów stworzysz oryginalną ozdobę ścienną dla siebie lub bliskiej osoby. Aby wziąć udział w zajęciach nie trzeba mieć doświadczenia w wyplataniu makram, wszystkiego nauczysz się na miejscu!

 
Wystarczy, że wyślesz maila z chęcią udziału w warsztatach i podasz nam imię lub napis, jaki chciałabyś mieć na swoim pierwszym łapaczu snów.
Jak zawsze zajęcia na naszym pokładzie odbywają się w wyjątkowej atmosferze. Tworzymy w spokoju i przy filiżance dobrej kawy serwowanej w klimatycznej Odra Cafe (zniżka dla uczestników!). Każdy opanuje technikę tworzenia podstawowych splotów niezbędnych do stworzenia łapacza.
Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, na czym polega technika makramy, poznają rodzaje sznurków i nauczą się podstawowych węzłów, z których można stworzyć przepiękne makramy, kwietniki oraz inne ozdoby.
Podczas zajęć każdy uczestnik stworzy indywidualny ŁAPACZ SNÓW (widoczna w nagłówku).
Warsztaty poprowadzi Michalina — od wielu lat pląta węzły na pokładzie Odra Centrum i nie tylko, prowadząc Akademię Węzłów i warsztaty z Makramy.
 
KIEDY
08.05.2022 (niedziela) godz. 09:00 – 12:00
10.06.2022 (piątek) godz. 17:00 – 20:00
 
GDZIE
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
KOSZT
Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 120 zł. Zapewniamy materiały podczas szkolenia (patyk, sznurki do ćwiczeń oraz indywidualny napis).
 
ZAPISY
Obowiązuje rezerwacja, zajęcia prowadzimy w małych grupach.
Napisz na adres: michalina@onwater.pl, w tytule wpisując „ŁAPACZ SNÓW – imię i nazwisko – data”
 
Do zobaczenia na pokładzie!
 
Link do wydarzenia na facebooku: