Dzień grafika: plakat, kolaż, wino | WARSZTATY

Z okazji Światowego Dnia Grafika zapraszamy Was na kreatywny wieczór do Odra Centrum!

Naszym znakiem rozpoznawczym są wydarzenia organizowane DLA PAR – ta opcja jest również bardziej korzystna cenowo! Jeśli jednak nie masz z kim pójść, możesz poszukać kogoś do pary na miejscu i zintegrować się z nowo poznaną osobą.
 
Zachęcamy, aby jeszcze przed weekendem trochę zmienić otoczenie, zrelaksować się i ponieść fantazji.
 
Przygotowaliśmy dla Was wszystkie materiały i środki artystyczne, w tym m.in. brystol, kolorowy papier, czasopisma, markery, kleje, nożyce i inne narzędzia artystyczne.
 
CO BĘDZIEMY TWORZYĆ?
Celem spotkania jest stworzenie obrazu w formie kolażu/plakatu – pracę wykonujemy w parze bądź indywidualnie. Wykorzystując wycinki z czasopism i kolorowego papieru stworzycie grafikę, która odnajdzie swoje miejsce na ścianie w Waszym domu. Jeśli macie ochotę – zachęcamy do sfotografowania miejsca na Wasz plakat, wtedy wspólnie wymyślimy coś, co dostosujemy do tego miejsca. Możecie również zabrać własne gazety, skrawki tapet, materiałów i dowolne pomoce, które będą Waszą inspiracją.
 
Czwartkowy wieczór umili Wam odpowiednio dobrana muzyka, wino i przekąski!
 
MALARZE W PARZE
Nasze warsztaty to oderwanie od codzienności i przeniesienie się na chwile w inny wymiar – wymiar sztuki, kreacji, kolorów i… magii tworzenia przeżywanej we dwójkę. Dodatkowo wyjdziecie z naszej pracowni z Waszym nowym Plakatem – będzie to fantastyczna pamiątka na długie lata i jednocześnie oryginalna i niepowtarzalna sztuka w Waszym domu.

Zobacz nasz profil na Facebooku >>
 
Wydarzenie poprowadzi dla Was Dominika – architektka, pasjonatka rysunku i malarstwa oraz ilustratorka, która na co dzień zajmuje się również prowadzeniem zajęć dla dzieci i młodzieży pod kątem sztuki i doskonalenia technik plastycznych.
 
Czekamy na Was z niecierpliwością! 
 
KIEDY:
CZWARTEK, 27.04.2023, godz. 18:00.
Czas trwania warsztatów: 120 min
 
GDZIE:
Odra Centrum,
Wyb. Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
KOSZT WARSZTATÓW:
Cena wynosi:
219 zł za parę
139 zł za osobę, która chce znaleźć swoją parę na miejscu 
 
KUP BILET:
 
[ux_products show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ cat=”130″ products=”2″]