Bezpłatne kajaki – Wrocławska Przygoda na Odrze

Bezpłatne kajaki – Wrocławska Przygoda na Odrze 🦆

🦆 Przez całe wakacje, w każdy poniedziałek, w godzinach 10:00-13:00 możesz bezpłatnie pożyczyć u nas kajak 2-osobowy na 1 godzinę i przeżyć wspaniałą Wrocławską Przygodę na Odrze!
 
🦆 Razem z Miastem Wrocław, zapraszamy na bezpłatny wynajem kajaka. Po dokonaniu rezerwacji zapraszamy w wybranym terminie do Odra Centrum aby razem cieszyć się czasem nad wodą, podziwiać unikalną przyrodę, spotkać Czaplę Agatę i Kaczkę Marylę oraz świętować wakacje! 
 
🦆 Zapraszamy całe rodziny – w Odra Centrum mamy też piękne tarasy, kawiarnię odrzańską, Odratekę, kącik dziecięcy, Księżniczki w akwarium, warsztaty edukacyjne, Akademię Węzłów, Małą Szkutnię, wypożyczalnię kajaków, pamiątki Odrzańskie i masę dodatkowych atrakcji 🙂
 
 
🦆 Szanuj Rzekę 🦆
Rzeka to dom wielu stworzeń – człowiek jest tu tylko gościem. Mieszkają tutaj Kaczka Maryla, Czapla Agata, Karpica Karolina, Ważka Kinga, Ślimak Emil, Sum Grześ, Łabędź Franek, Wydra Maja, Wrona Ania, Pajęczyca Klaudia i wiele innych. 💙
 
🦆 Poznaj Rzekę w Odra Centrum 🦆
Podczas wizyty w Odra Centrum zobacz nasze sale edukacyjne, warsztatowe i laboratoryjne (akwaria z Księżniczkami!). W przyszłości zapraszamy na ciekawe warsztaty edukacyjne, podczas których poszerzysz swoją wiedzę na temat ekosystemu rzek, historii i żeglugi. Mała Szkutnia, Świat w Kropli Wody, Hydroponika, Poznaj Rzekę, Retencja, Akademia Węzłów, Tie-Dye i wiele innych:
https://odracentrum.org/warsztaty/
 
Odra Centrum
Ośrodek edukacyjno-kulturalny zbudowany przez Fundację OnWater.pl, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W Odra Centrum podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowanie tożsamość odrzańskiej.
 
🦆 KIEDY 🦆
Lipiec i sierpień, w każdy poniedziałek w godzinach 10:00-13:00. Wypożyczeniu podlega kajak 2-osobowy na 1-godzinę. Wymagane są zapisy pod adresem: https://przystan.asysto.pl/wizyta/krok4//16221/11899
 
🦆 GDZIE 🦆
Odra Centrum, Wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)
 
🦆 KONTAKT I PYTANIA 🦆
TEL: +48 506 563 190
EMAIL: PRZYSTAN@ONWATER.PL
 
🦆 BEZPŁATNE ZAPISY 🦆
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wypożyczeniu podlega kajak 2-osobowy na 1-godzinę. Po rejestracji otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji na podany adres e-mail. Zapisy pod adresem:
 
 
🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆
PROJEKT REALIZOWANY ZE ŚRODKÓW GMINY WROCŁAW www.wroclaw.pl