DZIEŃ W ODRA CENTRUM!

Grupy zorganizowane są zawsze mile widziane na naszym pokładzie. Przyjdź do nas z klasą lub grupą dorosłych, a my zapewnimy Wam niezapomniane przeżycia na wodzie!

wybierz warsztat

 

ŚWIAT W KROPLI WODY

Zobacz życie w najmniejszym zbiorniku wodnym.
Podejrzyj rozwielitki i artemie w ich naturalnym otoczeniu, samodzielnie operując mikroskopem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

HYDROPONIKA

Warsztat idealny zarówno dla młodych adeptów sadzonek, jak i dorosłych, zainteresowanych bezglebowymi uprawami roślin. Zobacz, jak wyglądają nasze hydroponiczne uprawy, a następnie stwórz własną sadzonkę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

 

MAŁA SZKUTNIA

Dowiedz się czym jest balans, wyporność, prawo Archimedesa. A przede wszystkim zdobądź praktyczną wiedzę, budując unikatową łódkę, którą zabierzesz do domu!

dowiedz się WIĘCEJ ZAMÓW

 

AKADEMIA WĘZŁÓW

Co to jest węzeł i czym różni się od supła? Jaki splot pozwoli nam połączyć dwie liny, a jaki zna każdy taternik? Wiązanie węzłów nie jest zarezerwowane wyłącznie dla żeglarzy… Poznaj najważniejsze z nich!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

 

DRUK 3D

Poznaj technologię przyszłości! Zajęcia w formie wykładu i kreatywnej zabawy, podczas której uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w rysowaniu długopisem 3D, a także przeanalizują budowę i działanie drukarki 3D…

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

TIE-DYE

Barwienie tkanin jest świetną zabawą, rozwijającą wyobraźnię i kreatywność, przy której nabywamy wiedzę nie tylko o samym procesie barwienia, ale także jest lekcją na temat świadomych zakupów ubrań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

POZNAJ RZEKĘ

W ODRA CENTRUM

Wyprawa edukacyjna, podczas której poznasz znaczenie rzeki dla miasta, ekosystemu i Ciebie osobiście. Podróż przez zakamarki Odra Centrum, masa ciekawostek i dużo nowoczesnych technologii. Dyskusja i odpowiedzi na pytania – nawet te najdziwniejsze!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

WYPRAWA EKOLOGICZNA
i sprzątanie rzeki

Wybierz się na wyprawę brzegiem Oławy i Odry. Dowiedz się więcej o zjawiskach wokół rzek, zwierzętach zamieszkujących ten wyjątkowy ekoststem, jak dbać o rzekę i czego nie robić nad jej brzegami. W trakcie spaceru sprzątamy śmieci, równocześnie analizując problem odpadów i recyklingu. To połączenie aktywności na świeżym powietrzu, edukacji i świetnej zabawy!

ZAMÓW

szczegóły organizacyjne


Czas trwania: 1,5 hWielkość grupy: w danym terminie możemy przyjąć maksymalnie 50 osób. W zależności od wybranego warsztatu, grupę możemy podzielić na 2 lub więcej tur

Koszt: od 29 do 69 zł/osoba (w zależności od wybranego warsztatu)

Dodatkowo: możliwy poczęstunek, lody oraz napoje w naszej pięknej kawiarni
Terminy: dni powszednie w godzinach 8:00-16:00

Na wodzie: W sezonie od maja do końca września, wizytę można połączyć z rejsem motorówką lub spływem kajakowym. Szczegóły można ustalić z naszą Przystanią >>

Dla opiekunów grupy kawa w naszej pięknej kawiarni bezpłatnie!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE GRUPY WIEKOWE!

 

Kontakt telefoniczny możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00.

 

KONTAKT

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

tel. 512 40 60 60 
(pon. – pt. w godzinach 10:00 – 17:00)
e-mail: zapisy@onwater.pl