Nastały dziwne czasy, w których okres wymiany pokoleń z kilkunastu-kilkudziesięciu lat skrócił się kilkukrotnie. Czasy, w których wszystko pędzi w zawrotnym tempie, wszystko nieustannie ewoluuje i zmienia się. Jedna rzecz, która niestety od 1808 roku pozostaje bez większych zmian to Polska edukacja. Wciąż siedzimy w ławkach ustawionych w ten sam sposób, na lekcjach trwających 45 minut, zaczynających się o 8 i kończących się o 15. Ale czy to na pewno najlepsze rozwiązanie? Czas wziąć sprawy w swoje ręce- jako Szkoła 2.0.

I stąd powstała Szkoła 2.0. Pomysł, realizowany przez Juliana Wąska oraz Maję Redę – dwójkę młodych osób, widzących problem w tym jak aktualnie wygląda nasze szkolnictwo. Aktualnie w zespole jest kilkadziesiąt osób, które chcą mieć realny wpływ na edukację w Polsce. Przewodnim celem jest sprawienie, aby szkoła była miejscem, do którego uczniowie przychodzą z uśmiechem, a wychodzą z przyswojoną w przyjazny sposób wiedzą, która docelowo przyda im się w dorosłym życiu.

Warsztaty w Odra Centrum

Już w nowym roku Julian z Mają wkraczają na nasz pokład aby poprowadzić dla Was cykl warsztatów. Terminy oraz zapisy pojawią się na naszej stronie niebawem! Zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:
tel. 512 40 60 60 
e-mail: zapisy@onwater.pl