DZIEŃ W ODRA CENTRUM!

Grupy zorganizowane są zawsze mile widziane na naszym pokładzie. Przyjdź do nas z klasą, a my zapewnimy Wam niezapomniane przeżycia na wodzie!

co na początek?


Planujesz pierwszą wizytę z grupą? Dla tych, którzy jeszcze u nas nie byli przygotowaliśmy specjalny program zajęć:

Poznaj rzekę w Odra Centrum


Ciekawa wyprawa edukacyjna, podczas której poznasz znaczenie rzeki dla miasta, ekosystemu i Ciebie osobiście (tak, Ciebie!). To podróż przez zakamarki Odra Centrum, masa ciekawostek i dużo nowoczesnych technologii. Dyskusja i odpowiedzi na wszystkie pytania – nawet te najdziwniejsze, obiecujemy! Dlaczego potrzebujemy rzeki? Jak ją chronić? Jakie znaczenie ma woda i jak możemy bez wysiłku oszczędzać ją w domu? Jak rzeka stworzyła miasto? Jak wygląda obecnie żegluga? Jak oszczędzać energię i dlaczego jest to tak ważne zwłaszcza w obliczu Kryzysu Klimatycznego? Obalimy wiele mitów i poznamy praktyczne rozwiązania. Podczas naszej wyjątkowej wyprawy poznasz też warsztaty i zajęcia, na które możesz przyjść w przyszłości – to będzie wspaniały początek przygody w Odra Centrum!

 


Czas trwania: 1 hKoszt: 25 zł/osobaWielkość grupy: max 30 osóbDodatkowo: możliwy poczęstunek, pizza, obiad, lody oraz napoje w naszej pięknej kawiarniTerminy: dni powszednie w godzinach 8:00-16:00Możliwość połączenia w tym samym dniu z wybranym warsztatem Odra Centrum i przedłużenia wizyty na cały dzień.Dla opiekunów grupy kawa w naszej pięknej kawiarni bezpłatnie!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE GRUPY WIEKOWE!

przyjdź na warsztaty


Jeśli już byliście na pierwszych zajęciach w Odra Centrum, zostaliście oprowadzeni i wiecie czym się zajmujemy, zapraszamy do udziału w naszych warsztatach!

Czas trwania: 1,5 hKoszt: 59 zł/osobaWielkość grupy: w danym terminie możemy przyjąć maksymalnie 50 osób. W zależności od wybranego warsztatu, grupę możemy podzielić na 2 lub więcej turDodatkowo: możliwy poczęstunek, pizza, obiad, lody oraz napoje w naszej pięknej kawiarniTerminy: dni powszednie w godzinach 8:00-16:00
Na wodzie: W sezonie od maja do końca września, wizytę można połączyć z rejsem motorówką lub spływem kajakowym. Szczegóły można ustalić z naszą Przystanią >>

Dla opiekunów grupy kawa w naszej pięknej kawiarni bezpłatnie!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE GRUPY WIEKOWE!

 

wybierz warsztat

 

ŚWIAT W KROPLI WODY

Zobacz życie w najmniejszym zbiorniku wodnym.
Podejrzyj rozwielitki i artemie w ich naturalnym otoczeniu, samodzielnie operując mikroskopem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

WYPRAWA EKOLOGICZNA
i sprzątanie rzeki

Wybierz się na wyprawę brzegiem Oławy i Odry. Dowiedz się więcej o zjawiskach wokół rzek, zwierzętach zamieszkujących ten wyjątkowy ekoststem, jak dbać o rzekę i czego nie robić nad jej brzegami. W trakcie spaceru sprzątamy śmieci, równocześnie analizując problem odpadów i recyklingu. To połączenie aktywności na świeżym powietrzu, edukacji i świetnej zabawy!

ZAMÓW

 

MAŁA SZKUTNIA

Dowiedz się czym jest balans, wyporność, prawo Archimedesa. A przede wszystkim zdobądź praktyczną wiedzę, budując unikatową łódkę, którą zabierzesz do domu!

dowiedz się WIĘCEJ ZAMÓW

HYDROPONIKA

Warsztat idealny zarówno dla młodych adeptów sadzonek, jak i dorosłych, zainteresowanych bezglebowymi uprawami roślin. Zobacz, jak wyglądają nasze hydroponiczne uprawy, a następnie stwórz własną sadzonkę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

 

CERAMIKA

Praca w glinie rozwija zdolności manualne, ma właściwości terapeutyczne, wycisza i relaksuje. Połączenie edukacji przyrodniczej z zajęciami plastycznymi pozwoli równocześnie przyswoić wiedzę i rozwinąć warsztat…

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

TIE-DYE

Barwienie tkanin jest świetną zabawą, rozwijającą wyobraźnię i kreatywność, przy której nabywamy wiedzę nie tylko o samym procesie barwienia, ale także jest lekcją na temat świadomych zakupów ubrań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

 

DRUK 3D

Poznaj technologię przyszłości! Zajęcia w formie wykładu i kreatywnej zabawy, podczas której uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w rysowaniu długopisem 3D, a także przeanalizują budowę i działanie drukarki 3D…

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

 

AKADEMIA WĘZŁÓW

Co to jest węzeł i czym różni się od supła? Jaki splot pozwoli nam połączyć dwie liny, a jaki zna każdy taternik? Wiązanie węzłów nie jest zarezerwowane wyłącznie dla żeglarzy… Poznaj najważniejsze z nich!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMÓW

KONTAKT

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

tel. 512 40 60 60 
e-mail: zapisy@onwater.pl