listopad,2022

17lis19:3022:00ZŁAP WIATR W ŻAGLE | Cykl warsztatów rozwojowych

Szczegóły

Chcesz coś zmienić ale nie masz na to siły? Nie wiesz jak zacząć? Po tygodniu kończy Ci się zapas motywacji? Nie do końca wierzysz, że Ci się uda? Boisz się nowych sytuacji i nie czujesz się na tyle pewnie aby z kimś o tym porozmawiać? Czas zrobić ten pierwszy krok!
Dołącz do warsztatów rozwojowych w Odra Centrum 🙂
Cykl warsztatów „Złap wiatr w żagle” to kompleksowe wsparcie na każdym z etapów dążenia do zmiany. Praca w grupie pomoże w zrozumieniu, że to co nas hamuje w spełnianiu marzeń i dotarciu do wytyczonych celów dotyczy również innych osób.
Każdy z nas ma obawy: że sobie nie poradzi, że inni są lepsi, że już za późno, że się nie da. Wspólnie rozprawimy się z tymi przekonaniami J , poznamy sposoby na redukcję stresu, zdefiniujemy nasze mocne strony i talenty, ustalimy cele i poznamy metody dzięki którym dojdziemy do mety!
A przy tym wszystkim zadbamy o dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne J
Rekomendujemy udział w całym cyklu, jednak jeśli ktoś jest zainteresowany tylko 1 lub 2 tematami, są one skonstruowane tak, że spokojnie można wybrać to co Cię zainteresuje i dołączyć na każdym spotkaniu, zapraszamy serdecznie!

= Spotkanie nr 1 =
„O jedną kroplę za dużo, miarka się przebrała. Czyli jak poradzić sobie z nagromadzoną dużą ilością stresu i dbać o swoje zdrowie rozładowując stres regularnie”. Spotkanie zakończone 20-minutową relaksacją.

= Spotkanie nr 2 =
„Cicha woda brzegi rwie. Czyli odkrywanie swojego potencjału. Rozwój poprzez określanie celu, wystawianie się na nowe doświadczenia, podejmowanie się nowych zadań, umacnianie poczucia sprawstwa”. Spotkanie zakończone krótkim warsztatem z podstaw makramy.

= Spotkanie nr 3 =
„Z pustego to i Salomon nie naleje. Dbanie o siebie to nie egoizm, to podstawa do bycia produktywnym. Czyli o poczuciu własnej wartości, pielęgnowaniu optymizmu, weryfikacji swoich mocnych stron i pracy z ciałem. ”. Spotkanie zakończone podsumowaniem przy kawie, ciastku i pozytywnych afirmacjach 🙂

= HOLI holistyczna profilaktyka zdrowia =
Z wykształcenia jestem psychologiem, w ostatnim czasie koncentruję się na rozwoju osobistym i profilaktyce zdrowia w ujęciu holistycznym. Jestem ciekawa świata, zarówno tego wewnętrznego (co objawia się m.in. chęcią ciągłego poszerzania wiedzy z zakresu psychologii i medycyny) jak i zewnętrznego (w tej kwestii jestem dość mocno od 12 lat zafiksowana na wyjazdach w przeróżne zakątki słonecznych Włoch). Czytam książki, przeróżne. Jestem też miłośniczką piesków, szczególnie takiego małego, rudego i puszystego kundelka z którym miałam przyjemność przeżyć praktycznie pół mojego życia. Poza tymi stałymi i niezmiennymi zainteresowaniami lubię próbować co jakiś czas czegoś nowego, tworzyć coś z niczego, wyżyć się kreatywnie. 😉
https://www.facebook.com/profile.php?id=100084558746084

= GDZIE =
Odra Centrum, Wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)

= KIEDY =
3.11.2022 (czwartek) 19.30 – 22.00 (spotkanie 1)
17.11.2022 (czwartek) 19.30 – 22.00 (spotkanie 2)
01.12.2022 (czwartek) 19.30 – 22.00 (spotkanie 3)

= CENA =
Ilość miejsc jest ograniczona, kameralna grupa do 8 osób.
Cykl 3 warsztatów: 340 zł/os.
Pojedynczy warsztat: 120 zł/os.

= ZAPISY =
Rezerwacji można dokonać wysyłając e-mail na adres:
holieveryday@gmail.com
lub kontaktując się telefonicznie: 509 448 934

rozwiń

Termin

(Czwartek) 19:30 - 22:00

X
X
X