październik,2021

02paź11:0013:00ZANURZ SIĘ W ZAPACHU - warsztaty aromaterapii

Szczegóły

Zapraszam na aromatyczne spotkanie, podczas którego zgłębimy tajniki aromaterapii emocjonalnej w wyjątkowym miejscu, na wodzie.
Dowiesz się jak bezpiecznie stosować olejki eteryczne, żeby w pełni doświadczać ich mocy oraz zadbać o siebie, swoje ciało i emocje. Poznasz olejki, które pomogą Ci się odprężyć, zapewnią zdrowy sen i ukoją nerwy oraz takie, które dodadzą Ci energii i podniosą Twój nastrój.
Będziesz doświadczać wszechstronnych walorów olejków eterycznych doTERRA klasy terapeutycznej a także stworzysz swój własny, dopasowany do Twoich potrzeb olejkowy eliksir.
Zapraszam do zanurzenia się w pięknych zapachach razem ze mną. Będzie mi miło podzielić się z Tobą tym, co mnie wspiera.

EWA – KIM JESTEM?
Z zawodu nauczycielka i coach. Poza moją pracą, moją pasją jest holistyczne podejście do zdrowia i życia. Uwielbiam się uczyć, poszerzać swoją wiedzę a także być w połączeniu z naturą i dlatego właśnie dzielę się olejkami doTERRA.
https://www.facebook.com/wellbeingoilsewa

MIEJSCE SPOTKANIA
Odra Centrum (obok Mostu Grunwaldzkiego, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B). Do dyspozycji mamy najpiękniejszą salę Odra Centrum, z masą kwiatów, akwariów i absolutnie fantastycznym widokiem na rzekę 🙂

KIEDY
02.10.2012 (sobota) w godz. 11:00-13:00

KOSZT
80 zł – płatne na miejscu

ZAPISY
Za pośrednictwem adresu e-mail: wellbeingoilsewa@gmail.com

Do zobaczenia i zanurzmy się razem w zapachu!

rozwiń

Termin

(Sobota) 11:00 - 13:00

X
X
X