listopad,2021

07lis11:0013:00ZANURZ SIĘ W ZAPACHU - warsztaty aromaterapii

Szczegóły

Zapraszam na aromatyczne spotkanie, podczas którego zgłębimy tajniki aromaterapii emocjonalnej w wyjątkowym miejscu, na wodzie.
Dowiesz się jak bezpiecznie stosować olejki eteryczne, żeby w pełni doświadczać ich mocy oraz zadbać o siebie, swoje ciało i emocje. Poznasz olejki, które pomogą Ci się odprężyć, zapewnią zdrowy sen i ukoją nerwy oraz takie, które dodadzą Ci energii i podniosą Twój nastrój.
Będziesz doświadczać wszechstronnych walorów olejków eterycznych doTERRA klasy terapeutycznej a także stworzysz swój własny, dopasowany do Twoich potrzeb olejkowy eliksir oraz napijesz się pysznej kawy od Odra Cafe.
Zapraszam do zanurzenia się w pięknych zapachach razem ze mną. Będzie mi miło podzielić się z Tobą tym, co mnie wspiera.

== EWA – KIM JESTEM? ==
Z zawodu nauczycielka i coach. Poza moją pracą, moją pasją jest holistyczne podejście do zdrowia i życia. Uwielbiam się uczyć, poszerzać swoją wiedzę a także być w połączeniu z naturą i dlatego właśnie dzielę się olejkami doTERRA.
https://www.facebook.com/wellbeingoilsewa
== MIEJSCE SPOTKANIA ==
Odra Centrum (obok Mostu Grunwaldzkiego, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B). Do dyspozycji mamy najpiękniejszą salę Odra Centrum, z masą kwiatów, akwariów i absolutnie fantastycznym widokiem na rzekę 🙂

== ODRA CENTRUM ==
Miejsce spotkań na wodzie. Jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej.

Odra Centrum

== KIEDY ==
07.11.2012 (sobota) w godz. 11:00-13:00

== KOSZT ==
80 zł – płatne gotówką na miejscu

== ZAPISY ==
Za pośrednictwem adresu e-mail: wellbeingoilsewa@gmail.com
Do zobaczenia i zanurzmy się razem w zapachu

rozwiń

Termin

(Niedziela) 11:00 - 13:00

X
X
X