luty,2023

08lut15:3017:00Wernisaż wystawy Aleksandra Borto

Szczegóły

Zapraszamy na wyjątkowy wernisaż oraz spotkanie z Aleksandrem Borto. Artysta opowie wam o swoich pracach, które będzie można podziwiać w przestrzeni Odra Cafe przez kilka kolejnych dni. W kameralnej atmosferze będzie można porozmawiać z autorem i zadać mu swoje pytania, a wszystko w wyjątkowej przestrzeni Odra Centrum.

Aleksander Borto artysta-plastyk, od 25 lat aktywnie zajmuje się sztuką. Ukończył szkołę plastyczną PLP Plastyk we Wrocławiu oraz kierunek filmowy w Szkole Animatorów kultury Skiba oraz kierunek charakteryzacji w ROE. W 2016 r. w ramach Europejskiej Stolicy Kultury zrealizował rzeźbę ‘Twarze Dolnego Śląska’, którą można oglądać w Świdnicy. Przy tworzeniu rzeźby współpracował z wic-e prezydentem Świdnicy, Urzędem miasta Świdnica i lokalnymi ośrodkami twórczymi. Aleksander od wielu lat prowadzi zajęcia artystyczne i arte-terapeutyczne dla różnorodnych grup społecznych. Od wielu lat realizuje zamówienia artystyczne. Zrealizował wiele wystaw na terenie Wrocławia i Katowic. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o artystycznej pracy twórczej Aleksandra, obejrzyj na YouTube – film “4lata w farbie”.

15.02.2023 Aleksander startuje również z kursem rysunku w Odra Centrum. Będzie to pierwsza, pilotażowa lekcja. Gdy poczujesz przypływ mocy tworzenia, będziesz mógł kontynuować regularny kurs.

GDZIE:
Odra Centrum, Wybrzeże Słowackiego 5B, Wrocław (tuż przy Moście Grunwaldzkim)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:
Szczegóły bezpośrednio u prowadzącego: tel. 608 685 339.

rozwiń

Termin

(środa) 15:30 - 17:00

X
X
X