lipiec,2022

09lip10:0013:00Warsztaty stolarskie dla dzieci - Skrzynia na Sekrety

Szczegóły


Zapraszamy Cię do tajemniczego świata przepełnionego zapachem drewna i kreatywnej energii.

Świata, który pokaże drogę jaką pokonasz od pomysłu do realizacji. Świata narzędzi, które otworzą cały ocean możliwości. Świata w którym zbudujesz swoją pierwszą skrzynię na sekrety… 🙂 Zajęcia poprowadzi doświadczony stolarz i pasjonat drewna Oddechy.art  

POZNASZ
1. Zasady bezpiecznej pracy (BHP)
2. Podstawy projektowania
3. Dobór materiałów do projektu
4. Procesy obróbki drewna
5. Podstawowe narzędzia stolarskie
6. Etapy budowy skrzyni na sekrety  

Oddechy.art
Historia oddechy.art to historia poszukiwania siebie. To historia żywiołów, rozczarowań, kreowania świata i powrotu do korzeni. To historia moja i ludzi, którzy mi zaufali.
Będąc już kilkuletnim blondynem latałem po lesie z mieczem (patykiem) i scyzorykiem w poszukiwaniu przygód. Czasem też przynosiłem łupy (gałęzie i korę), z których potem dłubałem łódki robiąc huczne wodowanie w okolicznych rowach. Dorastałem razem z lasem i las dorastał we mnie, aby pokazać w końcu tę właściwą ścieżkę. Jak się okazało, uwielbiam kreować i dzielić się tym z innymi, jednocześnie nie szkodząc naturze. Uwielbiam znaleźć gdzieś w stercie przeznaczonej na opał, zapomniane przez świat kawałki drewna, z których powstanie coś, kiedyś. Uwielbiam ludzką wyobraźnię i efekty jej kolaboracji. Uwielbiam nieograniczony potencjał domowych przestrzeni i pomysły jakie się rodzą by mieszkało się lepiej. Zapraszam Cię do świata oddechy.art.
https://www.instagram.com/oddechy.art/
https://www.facebook.com/oddechy_art/

WIEK DZIECI
Zapraszamy dzieci w wieku 9-13 lat. Grupa liczy 4 uczestników.  

KIEDY
9.07.2022 r. (sobota) godz. 10:00-13:00  

KOSZT
Koszt udziału jednego uczestnika wynosi 200 zł  

ZAPISY
Zapisy prosimy kierować na adres:
oddechy.art@gmail.com

rozwiń

Termin

(Sobota) 10:00 - 13:00

X
X
X