kwiecień,2022

24kwi10:0020:00Twój ptaszek zje komara!

Szczegóły

Komary co roku bzzzzycząco spędzają Ci sen z powiek? Spokojna Twoja niepogryziona! 

O co w ogóle chodzi, czyli niezbędny wstęp:

Są społecznościowym operatorem komórkowym z #Wrocław-ia. Mobile Vikings to właśnie oni! Już od 2020 roku promują ideę zapraszania jerzyków do rozprawienia się z bzzzzyczącymi owadami. Dlaczego? Bo jeden mały jerzyk – nie mylić z jeżykiem! – zjada nawet 20 000 insektów dziennie!  Waleczny ptaszek musi jednak zamieszkać w budce. W poprzednich edycjach akcji Mobile Vikings rozdawali gotowe budki, ale ponieważ jako operator znają się na połączeniach, tym razem będą w warsztacie Odra Centrum łączyć deseczki oraz – miejmy nadzieję – Ciebie z innymi majsterkowiczami! 

 Zapraszamy serdecznie na warsztaty budowania jerzykowych budek – “Twój ptaszek zje komara”, które odbędą się 24 kwietnia we #wrocław-skim, pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodku kulturalno-edukacyjnym – #OdraCentrum (miejscu spotkań na wodzie)! 

Od ogółu do szczegółu, czyli garść detali:
#OdraCentrum to miejsce wyjątkowe, a prowadzący warsztaty to prawdziwi pasjonaci, więc o atmosferę nie musisz się martwić. 
Generalnie o nic się nie musisz martwić: zabierz ze sobą tylko szczyptę zdolności manualnych, chęć pomagania sobie i innym oraz dużą ilość poczucia humoru. Całą resztę materiałów oraz narzędzi zapewnimy my!

A gdy już pobudujesz, dowiesz się gdzie i kiedy powiesić budkę. Inne atrakcje też będą, więc nastawiaj się na warsztaty pełne wrażeń! 

To co? Jesteś z nami? Palec do budki! Ekhm, jerzyk do budki! 

 Zapisz się:
https://bit.ly/ZapisyBzzzz

Zapis jest niezbędny do wzięcia udziału w wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona, więc koniecznie zapisz się jeszcze dziś!

rozwiń

Termin

(Niedziela) 10:00 - 20:00

X
X
X