kwiecień,2022

10kwi19:0021:00Bilety niedostępne onlineTĘDY PŁYNIE MUZYKA Tomasz Motyka -Koncert

Szczegóły

Dzień “ZERO WASTE W ODRA CENTRUM – Czy Wielkanoc może być Zero Waste?” kończymy muzycznie! Na pokładzie Odra Cafe wystąpi znany wrocławskim kręgom pieśniarz, balladysta, człowiek z ogromną pasją – Tomek Motyka!

<< Tomek Motyka >>

Urodził się i związał z Wrocławiem, w którym mieszka do chwili obecnej, choć równie bliski jest mu Kraków. Po ponad 25-letniej przerwie, podczas której poświęcił się rodzinie, wrócił do muzyki. Gra, śpiewa i komponuje własne utwory z nurtu łagodnych brzmień z niebanalnym tekstem. Odnajdziemy w nich spokój, jak również humor, satyrę czy refleksję nad tym co było, jest i może się wydarzyć. 

Tomek jest laureatem wielu festiwali, m. in.: Laureat 3 miejsca „Bakcnalia”2021,Wyróżnienie Festiwal Szanta Claus na Cumach 2020 w Poznaniu, Festiwal Domówka 2020 Dom Środowisk Twórczych- Wyróżnienie.

W 2018 roku ukazała się jego autorska płyta pt.: „Nie poddawaj się”, zaś w 2020 roku premierę ma drugi album pt.: „Jesteśmy Wyjątkowi”, oraz ” Na ostatnią chwilę” jako trzeci krążek .W 2021 ukazała się kolejna płyta pt. Hity Motyki ,gdzie odnajdziemy piosenki z klimatem tanecznym. Obecnie na 2022 rok ma się ukazać kolejny krążek .Tym razem współpraca z Bożeną Spryńską ,zaowocuje płytą pt. Ważne Słowa.

rozwiń

Termin

(Niedziela) 19:00 - 21:00

Bilety

Bilety na wydarzenie nie są dostępne

X
X
X