marzec,2022

11mar20:0022:00ZakończoneTĘDY PŁYNIE MUZYKA | Koncert TRIBUTE TO NALEPA Mizia & Mizia Blues Band

Szczegóły

W piątkowy wieczór, 11 marca spotkamy się w przestrzeni Odra Centrum by oddać hołd Tadeuszowi Nalepie. Już po raz piętnasty koncert ku czci wybitnego bluesmana wykonają dla nas Mizia & Mizia Blues Band wraz z LUBĄ MOC oraz Andrzejem Waśniewskim na pianinie. Spodziewać się można interpretacji najciekawszych utworów Nalepy i Breakoutów.

Zapraszamy serdecznie do zakupu biletów w przedsprzedaży
liczba miejsc jest ograniczona.

🎶 Mizia & Mizia Blues Band 🎶
Wrocławski rodzinny zespół bluesowy od ponad 20 lat rozgrzewający publiczność na koncertach klubowych oraz festiwalach w całej Polsce, a nawet za granicą.
Po wielu latach grania standardów światowego i polskiego bluesa zespół w 2021 roku wydał autorską płytę “Dzień na minus, dzień na blues”. Słychać na niej nie tylko chicagowskiego bluesa, ale też elementy bluesrocka, ballady, a nawet reggae, muzyczne inspiracje od Tadeusza Nalepy przez Muddy’ego Watersa aż po ZZ TOP. Strona zespołu:

🎶 ZESPÓŁ TWORZĄ 🎶
Trzon zespołu stanowi rodzina Miziów – ojciec Stefan (harmonijka ustna) i dwóch synów: Witek (gitara) i Włodek (wokal, gitara), uzupełniony przez sekcję rytmiczną – Grzegorza Siwickiego (perkusja) i Maćka Wolańskiego (bas).

rozwiń

Termin

(Piątek) 20:00 - 22:00

Bilety

Bilety na wydarzenie nie są dostępne

X
X
X