luty,2022

06lut19:3013:25ZakończoneTędy Płynie Muzyka - Koncert Mizia & Mizia Blues Band

Szczegóły

Na zakończenie dnia ZERO WASTE W ODRA CENTRUM – Czy szkło artystyczne może być ZERO WASTE (https://fb.me/e/49guhW3SF) – Odra Centrum oraz Fundacja Folk24 zapraszają na koncert zespołu Mizia & Mizia Blues Band.
W wyjątkowym miejscu, na wodzie, tuż obok Mostu Grunwaldzkiego, w Odra Centrum!

Mizia & Mizia Blues Band
Wrocławski rodzinny zespół bluesowy od ponad 20 lat rozgrzewający publiczność na koncertach klubowych oraz festiwalach w całej Polsce, a nawet za granicą.
Po wielu latach grania standardów światowego i polskiego bluesa zespół w 2021 roku wydał autorską płytę “Dzień na minus, dzień na blues”. Słychać na niej nie tylko chicagowskiego bluesa, ale też elementy bluesrocka, ballady, a nawet reggae, muzyczne inspiracje od Tadeusza Nalepy przez Muddy’ego Watersa aż po ZZ TOP. Strona zespołu:
https://miziablues.band/

ZESPÓŁ TWORZĄ
Trzon zespołu stanowi rodzina Miziów – ojciec Stefan (harmonijka ustna) i dwóch synów: Witek (gitara) i Włodek (wokal, gitara), uzupełniony przez sekcję rytmiczną – Grzegorza Siwickiego (perkusja) i Maćka Wolańskiego (bas).

FOLK24
Na arenie muzyki folkowej działaliśmy od dawna, tworząc i redagując media internetowe i tradycyjne, wydając płyty, pisząc artykuły, organizując koncerty, festiwale i wreszcie sami tę muzykę wykonując. Ponieważ działalność na tym polu okazała się tym co nas kręci, a czasy pokazują, że etno, folk potrzebują większego i bardziej sformalizowanego wsparcia, w 2012 r założyliśmy Fundację by móc efektywniej działać, by móc pozyskiwać dla tej działalności środki, by móc bardziej i skuteczniej wspierać tych, którzy tak jak my, chcą promować folk i scenę folkową w Polsce.
https://folk24.pl/

ZERO WASTE w Odra Centrum
Cykl otwartych spotkań w Odra Centrum. ZERO WASTE To sposób myślenia, styl życia, wizja i postawa etyczna. To szacunek dla zasobów Ziemi, ale też ekonomia. Opiera się na zasadach: wykorzystuj ponownie, naprawiaj, ograniczaj, odmawiaj, kompostuj i recyklinguj. Wykorzystajmy ponownie to co już mamy, zmniejszając obciążenie środowiska i oszczędzając pieniądze. To wyzwanie, intrygujące ale też zaskakujące! Więcej informacji o wydarzeniu:
https://fb.me/e/49guhW3SF

GDZIE
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)

KIEDY
06.02.2022 r. (niedziela) Godzina: 19:30

BILETY
Bilety w cenie 25 zł do nabycia:
– Na miejscu, przed koncertem
lub
– Online na naszej stronie

Do zobaczenia w Odra Centrum!

rozwiń

Termin

(Niedziela) 19:30 - 13:25

Bilety

Bilety na wydarzenie nie są dostępne

X
X
X