grudzień,2022

17gru10:0012:00Szkoła Liderów Odrzańskich - płyń razem z nami!

Szczegóły

To BEZPŁATNY program szkolący młodych liderów Odry. Każde zajęcia zawierają wartościowe warsztaty poszerzające kompetencje uczestników na wielu płaszczyznach.
Szkoła Liderów Odrzańskich jest przestrzenią dla młodych, aktywnie działających ludzi zafascynowanych żeglugą, czy szeroko mówiąc sportami wodnymi.
To miejsce dla liderów pragnących rozwinąć swoje umiejętności zarządzania grupą i projektami, którzy jeszcze poszukują swojej ścieżki i chcą rozpocząć swoją przygodę w tzw. działalności wodniackiej.

ZAPEWNIAMY
➡ spotkania ze specjalistami i fachowcami
➡ różnorodne warsztaty i zajęcia m.in. Świat w Kropli Wody, Stolarnia, Akademia Węzłów, Odrateka i wiele innych
➡ kurs pierwszej pomocy
➡ spływ kajakowy
➡ rejs statkiem
➡ ośmiomiesięczny bezpłatny cykl szkoleń
➡ szesnaście dwugodzinnych sobotnich spotkań
➡ certyfikat ukończenia Szkoły Liderów Odrzańskich
➡ zaświadczenie o odbytym wolontariacie
➡ voucher do Odra Cafe
➡ zajęcia w jedynym tego typu obiekcie, na wodzie, na statku – w Odra Centrum!

KIM JESTEŚMY?
Fundacja OnWater.pl została powołana w 2013 z inicjatywy Fundatorów i wielkich miłośników Odry. Główną misją Fundacji jest rozbudzenie potrzeby aktywnego kontaktu z przyrodą oraz wyrobienie szacunku do jej piękna, poprzez wpajanie silnego związku człowieka ze środowiskiem naturalnym rzek i akwenów. Fundacja OnWater.pl zbudowała i prowadzi Odra Centrum.
http://onwater.pl/

iODRA
Punkt Odrzańskiej Informacji Turystycznej prowadzony w Odra Centrum jako odpowiedź na oczekiwania i potrzeby mieszkańców. Bardzo zależy nam aby działalność iODRA realizowana była wg nowoczesnych wzorców w których mieszkańcy traktowani są na równi z turystami razem budując siłę i rozpoznawalność miasta.
W ramach wieloletniego funkcjonowania fundacji OnWater.pl stwierdziliśmy potrzebę aktywnego i kreatywnego działania na rzecz propagowania walorów turystycznych rzeki Odry we Wrocławia których celem jest stworzenie nowej ikony turystycznej Wrocławia jaką jest rzeka Odra.

DLA KOGO
Zapraszamy młodzież w wieku 15-24 lat

KIEDY
Kolejne spotkania będą odbywały się w soboty po zebraniu grupy uczestników.
Kontakt:
tel.: 512 40 60 70
e-mail: karolina.bronkowska@onwater.pl
Nie jest wymagana rejestracja, spotkajmy się, poznajmy, porozmawiajmy o dalszej współpracy. Zapewniamy poczęstunek i wspaniały klimat Odra Centrum! Ahoj!

GDZIE? NA STATKU!
Tak, na statku bo Odra Centrum jest statkiem! Wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego).

KONTAKT – PYTANIA
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz dołączyć w przyszłości, masz super pomysły? Dzwoń i pisz śmiało:
tel.: 512 40 60 70
e-mail: karolina.bronkowska@onwater.pl

AHOJ!
Projekt „Szkoła Liderów Odrzańskich” jest realizowany przez Fundację OnWater.pl i współfinansowany ze środków Gminy Wrocław – www.wroclaw.pl

rozwiń

Termin

(Sobota) 10:00 - 12:00

X
X
X