wrzesień,2021

Powtarzalne wydarzenie

14wrz08:3021:00sPOKÓJ NAUCZYCIELSKI - kawa gratis

Szczegóły

Drodzy Nauczyciele – w każdy wtorek poczęstujemy Was kawą gratis.

DLACZEGO?
Wiemy, jak odpowiedzialna i trudna jest Wasza praca. Mamy Nauczycieli na pokładzie i też pracujemy z dziećmi. Każdego dnia uczycie i prowadzicie dzieci przez życie. To od Was i Rodziców wszystko się zaczyna. Chylimy czoła, doceniamy i dziękujemy 🙂

sPOKÓJ NAUCZYCIELSKI
Zapraszamy Was do Odra Centrum – miejsca spotkań na wodzie. Poczęstujemy Was kawą gratis. Niech to będzie Wasz alternatywny POKÓJ NAUCZYCIELSKI. Cichy, spokojny, pełen relaksu. To tutaj możecie spokojnie wypełnić papiery i Librusa, zaplanować kolejny tydzień, omówić zajęcia czy po prostu miło spędzić czas i odpocząć. Widoki z okien zapierają dech. Wkraczając do Odra Centrum przeniesiecie się w inną rzeczywistość. Gwarantujemy, bo widzimy reakcje ludzi po wejściu…

CO JESZCZE
Mamy bardzo dużo stolików i przyjemnych stref, internet, spokojną muzykę, całe zaplecze socjalne, piękny taras i przytulne wnętrze. W Odra Cafe pyszne bajgle w czterech smakach, owsiankę z owocami, wytrawne tarty Justyny, chałę z dodatkami czy domowe ciasta naszej Ani.

KIEDY I GDZIE
Każdy wtorek 8:30-21:00
Odra Centrum zacumowana jest tuż obok Mostu Grunwaldzkiego, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B.

ODRA CENTRUM
Miejsce spotkań na wodzie. Jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej.

NA PRZYSZŁOŚĆ
Organizujemy również zajęcia dla grup zorganizowanych, w trzech różnych tematach, realizując podstawę programową. Możecie przyprowadzić do nas swoją klasę, zorganizujemy dla nich wspaniały dzień w Odra Centrum, zajmiemy się dziećmi. Wy w tym czasie odpoczniecie podziwiając Odrę:

Grupy zorganizowane

rozwiń

Termin

(Wtorek) 08:30 - 21:00

X
X
X