maj,2022

Powtarzalne wydarzenie

09maj17:3021:00Planszówkowe poniedziałki na wodzie!

Szczegóły

Zapraszamy na cykl spotkań planszówkowych organizowanych przez sklep Mag Planszowy w klimatycznym miejscu na wodzie – Odra Centrum! Proponujemy Wam spędzenie chłodnych jesiennych wieczorów przy ciepłej herbacie lub kawie, pysznych wypiekach i fajnych planszówkach, a do tego ze świetnym widokiem na Odrę i most Grunwaldzki.

Niezależnie czy chcecie rozegrać szybką grę tylko we dwójkę przy kawie, zagrać ze znajomymi, czy też jesteście otwarci na partię z nowopoznanymi ludźmi – możecie do woli korzystać z dostępnych na miejscu planszówek, oczywiście bezpłatnie! Nieważne, czy jesteście zapalonymi planszówkowiczami czy nie, jeśli nie będziecie znać zasad którejś z gier – nauczymy Was grać.
Listę planszówek, na każde spotkanie znajdziecie w zakładce dyskusja. Możecie tam w komentarzu dać nam znać, jakie tytuł powinniśmy jeszcze przynieść!

== KIEDY ==
Każdy poniedziałek w godz. 17:30-21:00.

== GDZIE ==
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)

== MAG PLANSZOWY ==
Sklep z wszelkiej maści grami planszowymi, karcianymi i figurkowymi, prowadzony przez prawdziwych pasjonatów już od ponad 6 lat! Oprócz tego jest to miejsce spotkań – w naszej podziemnej sali organizujemy liczne turnieje i spotkania. Zapraszamy na nasz fanpage i stronę:
https://facebook.com/magplanszowy/
https://magplanszowy.pl/

rozwiń

Termin

(Poniedziałek) 17:30 - 21:00

X
X
X