marzec,2022

03mar18:0020:00Palcem po wodzie czyli sztuka postrzegania zjawisk ulotnych

Szczegóły

***Całkowity dochód z warsztatów zostanie przekazany na pomoc Uchodźcom z Ukrainy***

Przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych będziemy odkrywać własne kanały ekspresji, kreacji i sposoby na autentyczne bycie tu i teraz. Na spotkaniu będziemy uczyć się rysunku intuicyjnego, prowadzenia swobodnie płynącej linii neurograficznej.
Popracujemy też nad wprowadzeniem koloru i omówimy symbolikę barw. Pozwolimy sobie na aktywny relaks twórczy, zintegrujemy się ze światem zewnętrznym, naszą podświadomością i postaramy się lepiej określić nasze cele i zadania życiowe, aby móc je realizować z radością i przekonaniem.
Dobrze jest zarezerwować ten czas tylko dla siebie, rysowanie neurograficzne przynosi rezultaty jeśli jesteśmy skoncentrowani na procesie twórczym.
Pozytywne nastawienie, wygodne ubranie i kubek ulubionego napoju dobrze wpłyną na końcowy efekt naszej pracy 🙂

== AGATA BIAŁKOWSKA – PERSONAL GARDEN ==
Natura zawsze była i jest dla mnie inspiracją do działań twórczych. Niezwykłość prezentowanych przez Nią kształtów i kolorów, zmienność pór roku, różnorodność krajobrazów, zawsze wpływa na mnie pozytywnie.
Ma we mnie miejsce, jestem jej częścią i chciałbym aby jak najdłużej mogła prezentować się w swojej jak najlepszej formie. Jaka jest i będzie kondycja Przyrody w mieście zależy od nas samych.
Na warsztatach będziemy się jej bacznie przyglądać, poznawać nasze wspólne potrzeby i wyczuwać wewnętrzne więzi z Naturą.

== CENA ==
45 zł / osoba
Całkowity dochód z warsztatów zostanie przekazany na pomoc Uchodźcom z Ukrainy.

== ZAPISY ==
Prosimy o zapisy mailowe na adres:
warsztaty.agata@gmail.com

rozwiń

Termin

(Czwartek) 18:00 - 20:00

X
X
X