lipiec,2022

17lip10:0013:00Odrzańskie Opowieści - spacer fotograficzno-historyczny

Szczegóły

Zapraszamy na bezpłatny Spacer Fotograficzno-Historyczny “Wrocław kiedyś i dziś”, realizowany w ramach projektu Odrzańskie Opowieści.

Spotykamy się – jak zawsze – w Odra Centrum, gdzie rozpoczniemy warsztaty od krótkiej rozmowy na temat fotografii krajobrazowo-architektonicznej oraz archiwalnych materiałów Odrateki. Następnie, spacerując – przygotowaną specjalnie dla Was trasą – w poszukiwaniu miejsc uwiecznionych na archiwalnych pocztówkach i fotografiach, będziecie mieli niepowtarzalną okazję do prześledzenia zmian w strukturze Wrocławia, dokonanych na przestrzeni wielu lat. Dowiecie się, jaki wpływ na kulturę, architekturę i codzienne życie mieszkańców miała Odra. Ewolucję miasta udokumentujecie odtwarzając stare kadry, za pomocą swoich aparatów lub telefonów. Po powrocie do Odra Centrum, w swobodnej atmosferze przy kawie, wspólnie zabierzemy się za edycję i przygotowanie Waszych najlepszych fotografii do druku.

Zabierzcie swoich rodziców, dziadków, rodzeństwo, dzieciaki i zwierzaki – wszyscy mile widziani!
Warsztaty prowadzi Karol Kuchciński
https://www.instagram.com/karolkuchcinski/

== Wstęp wolny ==

== KIEDY ==
10 lipca 2022, niedziela, 10.00-13.00
17 lipca 2022, niedziela, 10.00-13.00

== ZAPISY ==
Wstęp jest wolny, ilość miejsc ograniczona, zapisy odbywają się na adres:odra@onwater.plw tytule proszę wpisać „Foto 10” lipca lub „Foto 17 lipca”
W treści zgłoszenia imię i nazwisko oraz nr tel. do kontaktu.
Potwierdzeniem udziału w rejsie jest email zwrotny od organizatora.

== Projekt finansowany z funduszy Gminy Wrocław ==

rozwiń

Termin

(Niedziela) 10:00 - 13:00

X
X
X