lipiec,2021

18lip10:0018:00Odra - Centrum Kobiet

Szczegóły

Event pod hasłem “Odra – Centrum Kobiet” skierowany jest w szczególności do kobiet, ale nie zabraknie również atrakcji dla dzieci oraz mężczyzn!

Wydarzenie odbędzie się na terenie Ośrodka Edukacyjno-Kulturalnego Odra Centrum czyli miejsca spotkań na wodzie przy wybrzeżu Juliusza Słowackiego we Wrocławiu. Ten niezwykły dom na wodzie należy do Fundacji OnWater.pl.
Współorganizatorami Wydarzenia są Odra Centrum oraz Mobilny Gabinet Beauty i Dermokonsultacji pod patronatem firmy S’ouvre Internationale.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Tematyka eventu związana jest z szeroko pojętą promocją zdrowia, prawidłowej pielęgnacji skóry oraz intuicyjnym żywieniem.
Podczas Eventu Uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji:
❤ Bezpłatnych badań skóry i dermokonsultacji połączonych z rekomendacją w zakresie pielęgnacji domowej i gabinetowej,
❤ Zaproszeń na zabiegi kosmetyczne w promocyjnych cenach,
❤ Bezpłatnych badań biorezonansem magnetycznym i konsultacji w zakresie żywienia intuicyjnego,
❤ Bezpłatnych zabiegów kolagenowych na dłonie,
❤ Warsztatów dla rodzin z dziećmi “Mała Szkutnia” oraz rejsów kajakiem po Odrze,
❤ Promocyjnych zestawów lunchowych i detoksykujących oraz prozdrowotnych shotów i softdrinków na bazie produktów typu Smart Food od S’ouvre,
❤ Wykładów dotyczących sekretów prawidłowej pielęgnacji cery, mechanizmów i efektów działania kolagenu naturalnego na nasz organizm oraz tajników intuicyjnego żywienia.

Uwaga!!! Dla wszystkich Klientów Kawiarni Odra Centrum bezpłatny los na loterii. Każdy los wygrywa! Wśród nagród m.in. bon podarunkowy na zabieg o wartości 249 zł w Mobilnym Gabinecie Dermo Beauty In Motion, dwutygodniowy plan żywienia intuicyjnego, 5 pudełek prezentowych z kosmetykami S’ouvre, 5 rejsów kajakiem po Odrze i wiele innych nagród.
Event sygnowany jest polską marką Souvre oraz Souvre Professional znanych m.in. z najwyższej jakości kosmetyków i nutrikosmetyków na bazie natywnego hydratu kolagenowego pochodzenia rybiego.

Serdecznie zapraszamy! Nie może Cię zabraknąć dlatego zarezerwuj dla nas czas w niedzielę 18/07/2021. Będzie się działo!

rozwiń

Termin

(Niedziela) 10:00 - 18:00

X
X
X