lipiec,2021

25lip09:0012:00Odra Centrum - Joga i Kajaki

Szczegóły

W niedziele 25 lipca zapraszamy na bardzo fajny dzień nad Odrą z ruchem na świeżym powietrzu. W sercu miasta a jednak wśród zieleni i dzikiej przyrody.
Plan mamy taki: o godz. 9 spotkamy się w Odra Centrum, cumowanego tuż obok Mostu Grunwaldzkiego, idziemy na dach, gdzie jest widok na rzekę i ćwiczymy 75 minut poranną rozbudzającą jogę.
Potem mała przerwa na kawę i wskoczymy na kajaki żeby popływać Oławką, na co najmniej 2 godziny. Podziwiamy zieleń, ochłodzimy się, patrzymy na kaczątka, żółwie i kaczeńce
Wracamy do miasta, zadowoleni, dotlenieni i z uśmiechem na twarzy. Powtarzamy w najbliższym możliwym terminie.
A co w przypadku deszczu? Ano, o godz. 9 spotkamy się w Odra Centrum, idziemy do sali z cudnym widokiem i ćwiczymy jogę. Potem małą przerwa na kawę i idziemy do pracowni do sali obok na warsztat Tie-Dye, czyli techniki barwienia tkanin, która pozwala samodzielnie stwarzać unikatowy wzór na torbę wielokrotnego użytku, którą po warsztatach można zabrać ze sobą. Można również nadać nowy, niepowtarzalny wygląd własnym materiałom i przerobić je na jedyny w swoim rodzaju obraz.
Co Wy na to? Fajny plan, prawda? Zapraszam na wspólne spędzenie niedzieli w taki ciekawy sposób!
Kiedy: Niedziela 25 lipca o godz. 9
Gdzie: Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B
Cena: 50 zł płatna gotówką na miejscu zawiera zajęcia jogi (1 godz. 15 min) oraz pływanie kajakiem (2 godz.).
Zapisy: Liczba miejsc ograniczona, konieczne zapisy mailem: listydo@roselaciko.pl
Joga jest wszechstronną praktyką, która pomaga wzmacniać i rozciągać ciało, znaleźć i zaprzyjaźnić się ze swoim oddechem i uspokoić myśli. Daje umiejętność osadzenia się w swoim ciele, umyśle i uczuciach, żeby być bardziej obecnym, uważnym i otwartym na wyzwania codzienności. Praktykując regularnie stajemy się zdrowsi, bardziej odważni i zrównoważeni w relacji ze sobą i światem zewnętrznym.
Zajęcia jogi prowadzi Rosela Ciko, dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. Albanka i Polka, mama Ignasia, ekonomistka, pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Więcej o jej doświadczeniu i drodze jogowej przeczytacie tu: www.roselaciko.pl

rozwiń

Termin

(Niedziela) 09:00 - 12:00

X
X
X